[Divinity: Grzech Pierworodny II] Divinity: Grzech Pierworodny II już oficjalnie! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Wpierw czeka nas EE "jedynki"
krzyslewy,
Grałem chwilę, wizualnie i muzycznie przyjemna, ale poziom łamigłówek jest strasznie wysoki. Trzeba kombinować i klikać we wszystko, co się da, żeby w ogóle je przejść lub zaglądać do jakiejś solucji. A ja jednak chciałem klasycznego cRPG-a, a nie absurdalnie trudną przygodówkę
Frey,
Grzech pierwordony to gra z poczuciem humoru, ale jak dla mnie gra przypomina bardziej HnS niż RPGa. Denna fabuła, beznadziejna mechanika walki, generalnie moim zdaniem gra bardzo ale to bardzo średnia.
Tokar,

Po ogromnym sukcesie pierwszej części gry było to więcej niż pewne, lecz mimo wszystko – dobrze jest zobaczyć na własne oczy potwierdzenie tego faktu. Zgadza się, ten ambitny turowy cRPG doczeka się kontynuacji, a pierwsze szczegóły na jej temat poznamy już bardzo niedługo. divinity: grzech pierworodny ii class="lbox">divinity: grzech pierworodny ii

Produkcja studia Larian ponownie trafi na Kickstarter i Belgowie będą liczyli na szczodrość swoich fanów dokładnie 28 sierpnia. Zbiórka zbiegnie się w czasie z pierwszą prezentacją gry, która odbędzie się na targach PAX Prime w Seattle (28-31 sierpnia). Do tego czasu, pasjonaci gatunku muszą zadowolić się piękną grafiką promocyjną – podziwiać ją można powyżej.

Czekacie? Jakich nowości oczekujecie? Co byście dodali lub poprawili? Dajcie znać!

Wczytywanie...