Noc Spadających Gwiazd - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Nefaldian,
Niby od 12 do 24 sierpnia, chyba że zagrasz w Hearthstone nocą i rzucisz "Spadające Gwiazdy" Druidem : )
michalina256,
a w tym roku kiedy będzie?
Ati,
Ja co roku się zbieram i co roku zapominam. Może byłoby mi łatwiej gdyby nie to, że nawet balkon mam na południowy zachód. Czyli dokładnie w przeciwną stronę. Ale fajnie, że w Warszawie organizuje się takie okazje. Stolica to wbrew temu co mówią coraz przyjemniejsze miejsce do mieszkania.
krzyslewy,

Cytat

W nocy 12-13 sierpnia ma być największa aktywność perseidów. Spaść ich może nawet 100 w ciągu godziny. Najlepiej będą widoczne na terenach podmiejskich. W większych aglomeracjach ich światło może być przytłumione przez światła miasta. Dlatego w Warszawie na czas Nocy Perseidów zostanie wyłączone oświetlenie m.in. Stadionu Narodowego i Mostów: Świętokrzyskiego, Poniatowskiego, Śląsko-Dąbrowskiego.

Noc Spadających Gwiazd 2015 zwana także Noc perseidów 2015 rozpocznie się mniej więcej o 20:00 i potrwać może nawet do 5:00 rano.


Źródło

Planujecie dzisiaj nie spać (jakby dało się spać w tym upale...) i oglądać 'spadające gwiazdy'?

[Dodano po 21 godzinach]

Przez chwilę patrzyłem Spodziewałem się bardziej spektakularnych wrażeń, ale parę spadających gwiazd udało mi się dostrzec i ogólnie miłe doświadczenie. Do tego zdałem sobie sprawę, jak rzadko człowiek patrzy się w nocne niebo.
Wczytywanie...