Problem po zmianie karty graficznej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ajgor,
Nawet wczoraj przeinstalowalem system. Zainstalowalem sterowniki, i na czysty system zainstalowalem Dungeon Siege. Odpalilem, i.. od razu system sie powiesil.
Hmmm. Zainstalowalem starsze sterowniki, i gra chodzi
Ekhtelion,
Ale system instalowałeś po zmianie karty? Jeśli obydiwe gry ci nie chodzą to nie może być kwestia jakichś patchy, tylko albo problem w systemie albo jakieś kuriozum techniczne.
Ajgor,
Problem w tym, że system był instalowany na nowo niedawno. Ja nie jestem początkujący w komputerach, i to raczej ja często chodzę ludziom naprawiać systemy. A tym razem to ja potrzebuję pomocy Myślałem, że może jakieś patche istnieją...
Ekhtelion,
Jeśli miałbym zgadywać to zapewne w systemie pozostały jakieś śmieci po poprzedniej karcie. Użyj programu co się nazywa driver cleaner i zainstaluj na nowo sterowniki. A jak nie to -> reinstal systemu.
Ajgor,
Reinstalowałem już z dziesięć razy. Direct X-a mam w wersji 9.00c i też instalowałem. Nic nie pomaga. Wiesz się i koniec.
Ekhtelion,
A probowałeś reinstalacji obu gier? I czy zainstalowałes na nowo DirectX'a? Po zmianie karty graficznej często się takie różne dziwne rzeczy dzieją...
Ajgor,
Witam.
Do niedawna miałem GeForca 4 MX 440. Obie części Dungeon Siege chodziły bez problemów. Teraz mam GeForca 6200, i.. gra mi zaczęła wariować. Jak zainstaluję najnowsze sterowniki (i powiedzmy - kilka wersji "do tyłu"), to po wejściu do panela ekwipunku gra zawiesza całkowicie komputer. Trzeba resetować. Dzieje się tak i w DS, i w DSII. Jak zainstalowałem starsze sterowniki, to gra chodziła dobrze, ale za to inne rzeczy w systemie (na przykład pliki avi) nie chodzą tak, jak powinny. Czy istnieje jakiś patch, który eliminuje takie problemy? A może jakieś specjalne ustawienia karty graficznej są potrzebne?
Wczytywanie...