Gothic 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

DraK013,
ja czekam na gothica 4 gdzies 2 lata mam na dzieje ze nie będzie aż takich podpowiedzi jak widzialem na filmie zal tam bylo wszystko podpisane i od dolo pisalo ze spodkamy sie u miltena i takie tam zal ale mam nadzieje ze gothic 4 bedędzie zarąbisty:)
Wenzel,
Trochę z czasem odszedł ten temat ale nie powstrzymam się i napiszę coś. Jeżeli będzie Gothic 4 to moim zdaniem fabuła będzie taka że:

-Doprowadzimy do władzy starego bezimiennego i siebie
-Posprzątamy cały bałagan i każdy mieszkaniec Myrtany zapomni o starym Bezimiennym
-Będzie miał wszystko tam gdzie światło nie dociera. Splądruje jedno miasto po drugim jak zwykły złodziej a na końcu zajmie zamek i się w nim zaszyje.
Saphira,
Ja myślę, że ten nowy bezimienny zamieszka na tej wyspie i będą trzy opcje:
- Przebłagać starego bezimiennego żeby zaprzestał walką
- Zabić starego bezimiennego
- Mieć wszystko gdzieś
Artistic,
a ja sie chcialem odwolac do ostatniego newsa... nie uwazacie ze to troche nedzne? no sami powiedzcie... jeden bezimienny wladca wszystkich i wszystkiego atakuje wysepke na ktorej inny bezimienny bedzie pewnie probowal jej bronic... mi to zaczyna przypominac G3... zaloze sie ze albo pomozemy staremu bezimiennemu albo jakiemus szefowi tej wyspy albo trzecia opcja... rozdu... znaczy pokonamy wszystko i wszystkich i bedzie git a co wy o tym myslicie?
(eternal) Dylanjuh,
O takk jak najwięcej Varantu.
1. Jest moda na wschód (vide Assassin's Creed)
2. Pustynia naprawdę się udała Piranhii
3. Podoba mi się ten klimat ojcze piasków...
Jeździec Apokalipsy,
Ten zamek o,którym mówisz wygląda ciekawie...ale ten szkielet-smoka i toll bardziej mi się podobają.Tylko skąd wziął się tam ten smok?A co do tej miejscówki otoczonej barierą to wygląda mi na jakiś ziggurat albo ruiny miasta.
diego19,
Ale przyznajcie że grafa jest niezła chociaż dla mnie to się nie liczy, ciekawią mnie 2 screeny, na 1 jest zamek w górach który mi przypomina że to jest Gothic, takie rzeczy dają bardzo dużo erpegowości Gothicowi. A na drugim screenie ciekawi mnie bariera którą jest coś otoczone następna ciekawostka chociaż już przeżyta:P Dla mnie to będzie zarąbista gra.
Sosna,
Narazie niewiele o Gothicu 4 wiadomo, więc i newsy są mało obszerne, lepiej trochę poczekać na więcej faktów, bo dalsze gadanie nie ma sensu
Germanikus,
A news na GE dawno już o tym jest...
Sosna,
Ta krótka notka jest chyba tylko po to, żeby nie było, że podpisu nie ma
Sosna,
Acha, tylko to nie ma nic wspólnego z Gothic 4
A ta przeróbka taka sobie
Może i zapowiadają, że nowa część Gothica będzie miała mniej błędów, ale obawiam się, że nowi twórcy mogą zupełnie zepsuć klimat tej gry
diego19,
Aha to sory ale co to za fałszywka? to z jakiejś gry?
Medivh,
Nie chcę nic mówić, ale to samo jest napisane również na końcu tego filmiku
diego19,
Troche nowych a zarazem starych informacji:

Wydawca doskonałej serii Gothic – JoWooD - poinformował, że negocjacje z potencjalnym deweloperem Gothic 4 weszły w fazę finałową.
Jak do tej pory główną przeszkodą na drodze do powstania kolejnej odsłony znanej serii był konflikt pomiędzy wyżej wspomnianym wydawcą, a deweloperem – Piranha Bytes. Obie firmy postanowiły zakończyć współpracę, co nie wróżyło dobrze kontynuacji sagi Gothic.

Jednak ostatnio przedstawiciele JoWooD poinformowali, że rozmowy z nowym deweloperem są już bardzo zaawansowane, a wielbiciele serii mogą odetchnąć z ulgą.
lukis2012,
Trochę przeczytałem, że Gothic IV będzie bez Bezimiennego
angielski,
no wlaśnie też tak sądze Razor ale zobczymy
Wczytywanie...