Szukam osoby do gry wieloosobowej Spellforce - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Buleczka,
Wybierasz mapę np. 2 mapa ( chodzi tu o tryb gry swobodnej ) i wybiera się rasę light lub dark, np. wybieram light, potem każdy z graczy musi wybrać kim będzie grać, jednak tylko 1 osoba może grać 1 rasą a inny gracz już nie może zagrać tą samą np. 1 gracz bierze krasnoludy 2 elfy a 3 ludzi, zaczyna się gra i każdy z nich pojawia się obok swojego monumentu i normalnie się gra tak jak na kampanii czy gdzieś indziej, jednak nie można atakować innych graczy - jest to współpraca, na mapie pojawia się też więcej przeciwników, im więcej graczy tym większe wioski, nawet we 2 jak graliśmy to pierwsza mapa gdzie w 1 wiosce były 4 gobliny to we 2 było ich z 7-8 ogólnie to fajnie się gra i rasy mogą się dopełniać np. 1 gracz robi samych wojowników bo ma krasnoludy a z 2 innych ras oni mają najlepszych wojowników, 2 gracz robi łuczniczki i kilka ofensywnych magów i druidki bo gra elfami a one w tym są najlepsze z innych ras a 3 gracz robi inne jednostki jakich potrzeba np. więcej kapłanów lub mentatów - zależy czego potrzeba, można też się rozdzielić i każdy by atakował inną stronę, nie trzeba grać tak, że każdy chodzi ze sobą
Ogólnie to fajnie się gra

[Dodano po 3 minutach]

My korzystamy z Hamachi dzieli nas jakieś 800 km odległości
dunio1,
Jak w ogóle wygląda multi?
Buleczka,
Szukam 1 osoby do gry w Spellforce 1 Cień Feniksa + Zakon Świtu
Póki co jestem ja z kolegą i szukamy trzeciej osoby do gry wieloosobowej
Ostatnio zachciało nam się grać więc mamy początkowe lvle a nie jakieś 30 lub 40

Inne:
On : Wojownik + Magia żywiołów - Ziemia - zazwyczaj gra krasnoludami/orkami/

Ja : Biały mag - kiedy tylko mogę gram elfami <3 a jeśli muszę z tej drugiej rasy to mrocznymi elfami / lub w ostateczności orkami/trollami
Mam też drugą postać : Mag Umysłu

Ogólnie to wiemy jak grać i jakimiś newbie nie jesteśmy więc ogarniamy
Wczytywanie...