Dungeon siege 2 broken world - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Mateusz*,
Próbowałem kombinować ze zgodnością też... nic się nie zmienia. A w pliku tekstowym nie ma gdzieś coś do zmiany w którejś linijce?
Ati,
No to może powinieneś uruchomić z trybie zgodności z XP?
Gość_Mateusz*,
Płytkę mam z CD action i także zassałem na próbę z torrentów. Na xp wszystko działało dobrze.
Ati,
A może problemem są właśnie torrenty?
Gość_Mateusz*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia czwartek, 25 czerwca 2015, 21:09 napisał

Może musisz oddzielnie ściągnąć spolszczenie dodatku?

Mam już cztery spolszczenia z torrentów, chomików itp... i z każdym jest to samo. Przy wgrywaniu program podmienia pliki prawidłowo bo nie wyskakuje żaden error a nadal nie mam tego PL.. Może gdzieś w rejestrze się to zmienia? Z tego co pamiętam to w niektórych grach coś się zmienia z ENG na PL czy POL już sam nie wiem. Szukałem tego w rejestrze ale nie mogę znaleźć. Jeśli to istotne to mam windows 7 PRO.
Ati,
Może musisz oddzielnie ściągnąć spolszczenie dodatku?
Gość_Mateusz*,
Witam. Posiadam Grę Dungeon Siege 2 z dodatkiem Broken World. Gdy instaluje wszystko po koleii łącznie z spolszczenie to nie mam nigdzie polskich znaków. Z tego co zauważyłem to kompas ma jedynie pł poł wsch zach w języku PL. Instalując samą podstawkę spolszczenie działa. Więc problem wynika dopiero po zainstalowaniu dodatku ze spolszczeniem. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam
Wczytywanie...