Mallus Horadrimów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_kamiska*,
Dzieki:)
Tamc.,
Mapy są generowane losowo, więc trudno komukolwiek stwierdzić, gdzie akurat Ty powinieneś znaleźć kuźnie. Klasztor jest spory, a kuźnia zajmuje tylko jedno pomieszczenie, także szukaj do skutku.

Gdzieś jest na pewno.
Gość_Nekromata*,
mam problem. jestem juz w tym klasztorze za wyzyna tamoe ale nie moge znalesc tej kuzni. z gory dzieki za pomoc
SaintMaster,
Musisz przejść Wyżynę Tamoe, za którą jest Klasztor. Od niego można dojść do kuźni w której jest ten Młot wraz z kowalem...
Titanium,
Tak , tak zabiłem Hrabinę . A tak w ogóle dzięki za pomoc . Jak wróce z Kauflandu zaatakuje Wyżynę Tamoe
Dany,
Jeżeli byłeś na obszarze, na którym jest hrabina, to Mallus musi być jeszcze dalej... Nie pamiętam, wejście do klasztoru jest chyba za Wyżyną Tamoe, musi być na końcu, bo im dalsze questy, tym dalej idziesz.
Titanium,
A w jakim obozie stworków to jest ? Krwawe Wrzosowisko , Zimna Równina itd.
Dany,
Ta gra jest wybitnie liniowa, więc musiałeś być w klasztorze... Trudno go nie zauważyć, odgradza całą jedną ścianę obszaru. Jak wejdziesz masz do niego WP, który też powinieneś skojarzyć z WP w obozie Łotrzyc. I dalej wchodzi się do koszar, tam sobie poszukaj.
Titanium,
Witam . To znowu ja . Diablo II się oczywiście uruchomiło ( inaczej nie pisałbym tego tematu ) . No więc widzicie szukam MALLUSA HORADRIMÓW . Nie wiem gdzie on jest . Wykonałem cztery poprzednie zadania , ale teraz błądze po świecie Diablo II w poszukiwaniu Koszarów Klasztoru . Gdyby ktoś wiedział to proszę o pomoc . Aha i jakby screena ktoś dał to jeszcze lepiej .

~Titanium
Wczytywanie...