[Wiedźmin 3: Dziki Gon] Wiedźmińskie DLC 10/16 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Trochę jednak pasuje, chociaż puryści krzykną, że w książkach Triss miała nigdy już nie pokazywać dekoltu. Pasuje, bo twórcy w artbooku pisali, że jej strój miał pasować do bogatego i pełnego przepych Novigradu. W sumie warto spojrzeć, że miała spory dom, więc raczej - przynajmniej na początku - żyła po królewsku. Szkoda tylko, że nie pokazali tyłu, ale może jest taki sam jak przód
Daimonion,
O, faktycznie! Nie zwróciłem uwagi na fryzurę. Ale tak szczerze mówiąc - stroje Triss, choć śliczne, jakoś nie bardzo pasują mi do jej aktualnej sytuacji w grze. Keira w jakiś sposób dostosowała się ubiorem do wiejskich realiów, natomiast Triss ubrana jest zbyt bogato - nie sądzisz?
Courun Yauntyrr,
Nierealne. Głos ma tragiczny, ale idzie się przyzwyczaić Jak dadzą jej jakieś gotyckie wdzianko, to kto jej tam będzie uważnie słuchał

Swoją drogą, dla Triss to nie tylko nowy strój, ale i fryzura, czego nie uświadczyła Yennefer.
Daimonion,
Wolałbym dla Ciri nowy głos, ale to raczej nierealne, prawda?
Courun Yauntyrr,
Rynsztunek ok, ale strój Triss... wybór jeszcze trudniejszy Teraz czekam na nowy strój Ciri, bo domyślny jest tragiczny.
Daimonion,
Ludzie narzekali na brak rynsztunku szkoły wilka, no to mają. Mnie osobiście takie poszukiwania i "eksploracja otwartego świata" zawsze irytują Co kto lubi... Aktualnie zamiast skupiać się na fabule, zapierniczam po Skellige i szukam schematów, bo skoro zacząłem ulepszać, to trzeba skończyć. Przyjemności nie sprawia mi to żadnej. Ech... Mój gust zawsze musi się rozmijać z gustem większości graczy.
Wolvertino,

Na Facebooku target="_blank">Facebooku ukazał się następna zapowiedź darmowych DLC do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon" od CD Projekt Red. Dziewiąty i dziesiąty dodatek to alternatywny wygląd Triss oraz nowe zlecenie – "Poszukiwania: rynsztunek szkoły wilka". Dodatki ukażą się jeszcze w tym tygodniu! Dostępna jest już również łatka 1.06.

wiedźmin 3 class="lbox">wiedźmin 3

Dostęp do DLC otrzymamy za pomocą platformy GOG Galaxy, Steam, PlayStation Network i Xbox LIVE. Kolejne dodatki, podobnie jak dotychczas, będą ukazywały się po dwa tygodniowo – przed nami jeszcze sześć niespodzianek.

Wczytywanie...