Wyniki Konkursów Wiedzy! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rtęciooki,
Gratuluję wszystkim zwycięzcom i drogiej konkurencji. Bez was ta zabawa była by nudna. czy raczej bywała. Na cześć wszystkich graczy hip hip hura!!
Charon,
A ja dopiero pierwsze
Withord,
Ah, kolejna odznaka do kolekcji
Niblla,
Ati też nie mam pojęcia jak to zrobiłem xD
Ati,
A ja tak bardzo chciałam zdominować chociaż Warhammera, a nawet nie wiem, kiedy mnie przegoniłeś Nibllo. Szkoda, że tak dużo konkursów nie wypaliło przez brak osób.
Mikeal,

Cytat

Dziękuję za świetną zabawę i przemiłe towarzystwo. Mam też pewną nieśmiałą propozycję. Otóż w wątku neverwinterskim stoczyliśmy z Mikealem zaiste epicką walkę. Mimo, że mam najwięcej punktów, to jednak uważam, że jedynym sprawiedliwym wynikiem jest dżentelmeński remis. Jeśli Władza Najwyższa nie ma nic przeciwko, niechaj doda trzeci pagon memu szanownemu przeciwnikowi. Może to niezgodne z literą prawa, ale wszak duch ważniejszy!


Och Daimonion dzięki, ale naprawdę nie trzeba. Zasłużyłeś w 100 %.
Niblla,
Osobiście powiem, że skupiłem się głównie na sadze BG,Czarnej Kompanii i Żelaznym Taborecie ale jakoś tak wyszło z pozostałymi tematami. xD
dunio1,
Rtęciooki zmasakrowal :0 Niblla w sumie tez. ;d
Niblla,
Gratulacje dla wszystkich. Nawet nie spodziewałem się wygrać w więcej niż 1 konkursie. xD
Noire Panthere,

Cytat

Co do Śródziemia, ostatnio(konkurs wcześniejszy) pytania również dotyczyły całości twórczości (jak w zorganizowanym przez Ciebie) Tolkiena ale zostało nazwane to inaczej. Czy może figurować to pod jedną nazwą krzyslewy?


Nie jestem krzyslewym, ale...

Wcześniej - jak zauważyłeś - pytania dotyczyły całości twórczości Tolkiena, czyli wyłącznie książek. Teraz zostało to rozszerzone na filmy i bodaj gry. Więc jak dla mnie - nie powinny być połączone.
Daimonion,
Dziękuję za świetną zabawę i przemiłe towarzystwo. Mam też pewną nieśmiałą propozycję. Otóż w wątku neverwinterskim stoczyliśmy z Mikealem zaiste epicką walkę. Mimo, że mam najwięcej punktów, to jednak uważam, że jedynym sprawiedliwym wynikiem jest dżentelmeński remis. Jeśli Władza Najwyższa nie ma nic przeciwko, niechaj doda trzeci pagon memu szanownemu przeciwnikowi. Może to niezgodne z literą prawa, ale wszak duch ważniejszy!
Tamc.,
I z mojej strony gratulacje dla wszystkich!

Nagroda do odebrania na dowolnym cmentarzu po północy każdego dnia z wyjątkiem poniedziałków.
Amral,
Dziękuję.

Co do Śródziemia, ostatnio(konkurs wcześniejszy) pytania również dotyczyły całości twórczości (jak w zorganizowanym przez Ciebie) Tolkiena ale zostało nazwane to inaczej. Czy może figurować to pod jedną nazwą krzyslewy?
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Amral dnia niedziela, 3 maja 2015, 16:44 napisał

A jak jest ze Śródziemiem? Mam dwa w książkach Tolkiena (co prawda nazwane sagą władcy pierścieni ale pytania dotyczyły wszystkiego) i 3 za uniwersum Śródziemia, to różne kategorie?


Nie prowadziłem poprzednich edycji, więc nie wiem, jak było wcześniej z pytaniami. Za Uniwersum Śródziemia są nowe pagony, bo wcale nie musiały dotyczyć samego "Władcy Pierścieni" - czy nawet tylko książek
Hrywi,
Puchar już masz, a co do Sródziemia, krzyslewy musi rozstrzygnąć czy można połączyć
Amral,
Hmmm to miałem 2 za Harrego Pottera i teraz dostałem 3 czyli należy mi się Puchar mądrości?. A jak jest ze Śródziemiem? Mam dwa w książkach Tolkiena (co prawda nazwane sagą władcy pierścieni ale pytania dotyczyły wszystkiego) i 3 za uniwersum Śródziemia, to różne kategorie?
Hrywi,
@Amral - jeśli masz pięć pagonów za jedną kategorię konkursu (niemożliwe do zdobycia w jednej edycji, trzeba uzyskać punktowane miejsca w przynajmniej dwóch edycjach), to wtedy zamiast odznaczenia "Kielich Wiedzy" przysługuje Ci "Puchar Mądrości". Za każdą kategorię osobne odznaczenie, niezależnie czy to kielich czy puchar
Mikeal,
Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla osób, z którymi walczyłem za rywalizację.
Vitanee,
Gratulacje!
Obserwator,
Ja również gratuluję wszystkim zasłużonym zwycięzcom i sam jestem w szoku, że udało mi się zdobyć dwa medale
Wczytywanie...