Assasyni vs Orkowie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diego19,
Witam cie Omernonie , mnie też dawno tu nie było (jakieś 4 miesiące) , ponieważ tematy są coraz nudniejsze i powtarzają się cały czas te samo problemy , no ale do rzeczy : w pierwszym problemie też tak miałem pod koniec gry a w drugim problemie poradziłbym ci kody bo bez kodów pewnie będzież błąkał za tym magiem całe dni , dobra spadam pozdro
Omernon,

Cytat



Nie mogę znaleźć maga z numerem 6(Merdarion). Doszedłem do pewnej jaskini i była pusta no może poza 2 mieczami asasynów które leżały na ziemi......

Czy to kolejny bug w grze czy może ja słabo szukam?

W ostateczności proszę o Kody.

Wykonanie tej misji jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ posiadam 68 reputacji u asasynów a z zabiciem tego maga dostanę 2 punkty.

Znalazłem pewien bug dzięki którym nie mogę wykonać zadania z orknarokiem, mam go doprowadzić do kalescha ale gdy rozmawiam z nim i każę aby został to orknarok stoi i później nie da się go z powrotem przywrócić aby chodził za mną.
Kafi,
Po pierwsze ja też tak miałem, to nie jest bug asasyni pod koniec gry buntują się przeciwko orkom.

Po drugie chyba na północnym-zachodzie Varantu (ale nie mam pewności).
Medivh,
Co do pierwszego problemu - ja niestety nie widzę innego rozwiązania, jak zacząć grę od nowa... Albo może wczytać jakiegoś wcześniejszego save'a?

Co do magów wody - http://gexe.pl/Starzy-przyjaciele-art1670.html
Omernon,
Eh..... Bardzo długo mnie tutaj nie było, ale przejdę do rzeczy.
Mam pewien problem, ponieważ Asasyni i orkowie ciągle ze sobą walczą co bardzo utrudnia robienie zadań dla obu tych grup. Jestem wybrańcem Beliara(jeśli można tak nazwać) nie wiem czy to ma jakieś znaczenie
bo poprzednim razem jak grałem po stronie Beliara nie miałem takiego problemu....

Może to kolejny bug w grze choć sam zresztą nie wiem...

Opiszę tutaj jak wygląda ta sytuacja.

Idę do np. Cape Dun tam jest parę asasynów i nagle słyszę okrzyki orków(za chwile zginiesz!) i asasynów(Belliar na ciebie czeka!) ruszam w kierunku tych okrzyków i widzę jak się asasyni okładają się z orkami. Czterech asasynów kontra całe miasto orków i po 20 minutach takiej walki 2/3 orków nie żyje.
Taki sam problem mam jak jestem w Ben Sala ale tutaj też asasyni wygrywają.

Dodam też, że jestem po stronie asasynów, większość misji wykonuję właśnie dla nich.

Problem z innej bajki(nie zamierzam pisać 2 od dzielnych postów skoro mogę to pisać w jednym poście).

Szukam magów wody....

Vartras nie żyje, Saturas również i pewien mag w jaskini(niedaleko ruin nie pamiętam jego imienia) też nie żyje.

Prosił bym abyście mi opisali miejsca pobytu magów wody.
Wczytywanie...