Windows 10 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vitanee,
Wszyscy tak do mnie mówią, dzięki Lio.
Lionel,
Bunia? Jak suka mojego sąsiada x).
Vitanee,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 11 sierpnia 2015, 23:34 napisał

Hahah, ciekawe, czy ktoś jeszcze będzie się zastanawiać nad tym co ja. Ale nie będę uprzedzać, poczekam.

Geralt w majtkach?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia wtorek, 11 sierpnia 2015, 23:53 napisał

Vitanee - czy to Ty?;p

Oczywiście, że ja!

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia wtorek, 11 sierpnia 2015, 23:53 napisał

Wydałaś piniondz na Tradosa! Coś, czego ja nigdy nie odważyłem się zrobić ;(

Khem, ja też nie...
Lionel,
Nie dla paneli! Fuuuu. Jednak poczekam aż mi to sami wcisną z jakimś nowym sprzętem.
Trzeci Kur,
Vitanee - czy to Ty?;p

Wydałaś piniondz na Tradosa! Coś, czego ja nigdy nie odważyłem się zrobić ;(
Ati,
Hahah, ciekawe, czy ktoś jeszcze będzie się zastanawiać nad tym co ja. Ale nie będę uprzedzać, poczekam.
Medivh,
Mi nawet pewnie nie pójdzie
Trzeci Kur,
SPOILER
Mam nadzieję, że darmowe przejście na Windows 10 nie będzie wyglądać podobnie jak darmowe karty SIM w Kingsmanie
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Withord dnia czwartek, 30 lipca 2015, 17:46 napisał

Ja tam nie specjalnie ufam w to darmowe przejście. Wolę zostać przy mojej sprawdzonej siódemce


To samo
Withord,
Ja tam nie specjalnie ufam w to darmowe przejście. Wolę zostać przy mojej sprawdzonej siódemce
Wolvertino,
Ja to się tylko obawiam, że w pewnym momencie po prostu kolejna aktualizacja stanie sie opcjonalna i płatna. Najlepiej zaraz po okresie darmowosci.
Ati,
O właśnie. Heh. Chociaż to jeszcze raczej nic wielkiego.

Poza tym czy u Was też wszyscy na FB zaczęli wypisywać o tym, że przenoszą się na Win 10?
Ati,
Mi się szczerze mówiąc nie do końca chce wierzyć, że on będzie tak darmowy, darmowy. Mam wrażenie, że gdzieś za miesiąc albo kilka wprowadzą jakiś abonament czy coś takiego.
Lionel,
Czuję wojnę z Apple, bo czyż Cortana głosowo nie jest siostrą bliźniaczką Siri?
Ati,
Zawsze jest lepiej trochę poczekać. To jak z grami w pre-orderze, zawsze nie są do końca stabilne i mają dziury. Pół biedy jeżeli utrudniają użytkowanie, gorzej, kiedy mają luki w bezpieczeństwie.

[Dodano po 23 minutach]



Znajdzi jeden ważny szczegół w tym filmiku. Podpowiem, że pojawia się na ekranie.
Wolvertino,
Odkopuje

Dzisiaj premiera. Co sądzicie?

Wg. wszystkich serwisów, po aktualizacji, otrzymamy dożywotnią licencję na 10. Po roku bez problemu będzie można reinstalowac i tak dalej.

Co sądzicie? Przesiadać się już, czy może za jakieś pół roku? A może ktoś już ma i może podzielić się wrażeniami?
Matthias Circello,
Na pewno nie warto przerzucać się na 10 teraz, chyba że na jakiejś "zapasowej" maszynie, żeby sobie potestować Kiedy wypuszczą stabilną wersję, też się 2 razy zastanowię zanim to ruszę - najpierw poczytam, co piszą "eksperci". ;p
Wczytywanie...