[Książki fantastyczne] Jakub Ćwiek sypie niespodziankami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Niblla,
Tak ale w swym Kindlu już dwa razy sam ekran wymieniałem nie mówiąc o czyszczeniu przycisków bo coś się zacinały a jakoś takich trudności nie ma w tradycyjne oprawie.

Już mam swe eupb-y. A raczej jednego bo tego od Ciemności jakoś ni widzę.
Wolvertino,
To prawda. No ale chociaż tyle, że dodatki są za darmo ...
Niblla,
Nie lubię jak dodają coś nowego do książek w kolejnych wydaniach, szczególnie, że oba te tytuły nabyłem zaraz po ukazaniu i teraz mogę czuć się stratny bo elektroniczne książki jakoś szybciej nikną gdzieś na dysku niżeli ich twardzi przodkowie.
Wolvertino,

Jakub Ćwiek postanowił połechtać nasze czytelnicze podniebienia kilkoma rewelacjami związanymi z jego twórczością. Najpierw na fanpage'u autora target="_blank">fanpage'u autora ukazała się informacja, że ten, wraz z Wydawnictwem Sine Qua Non, otworzył stronę internetową target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer"> stronę internetową, na której można poczytać o pewnej niespodziance, a nawet znaleźć okładkę zapowiedzianej w ten sposób książki.

ciemność płonie, chłopcy 2 class="lbox">ciemność płonie, chłopcy 2

Po dokładnym przejrzeniu witryny, okazało się, że już 18 marca w księgarniach pojawi się odświeżona wersja powieści "Ciemność płonie". Pozycja ma zawierać nowy materiał, tzw. "Opowieści dworcowe", czyli zapis doświadczeń autora z pomieszkiwania na dworcu w Katowicach.

No to bum! Szukajcie – pod linkiem – a znajdziecie coś na co wielu z Was czekało. Wytrwali pod linkiem znajdą OKŁADKĘ, a mniej wytrwali dowiedzą się co też takiego wykombinowaliśmy wraz z Wydawnictwo Sine Qua Non.

Dodatkowo, z okazji drugiego wydania powieści "Chłopcy 2. Bangarang", wzbogaconego o dodatkową historię, w księgarni Woblink target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">księgarni Woblink ukazało się darmowe opowiadanie (będące właśnie ową historią). Nosi ono tytuł "Chłopcy 2. Łaski bez" i będzie dostępne za darmo do 17 marca 2015 roku.

"Nowe, odnalezione opowiadanie Jakuba Ćwieka!

Boże Narodzenie – czas radości, nadziei i pokoju. Anioł albinos, Dzieciątko Jezus w dresie, Józef w szlafroku, Maryja w bluzce z głębokim dekoltem i Gwiazda Betlejemska w stroju… prawdziwej gwiazdy – Elvisa Presleya. Tak prezentują się dziesięcioletni Zagubieni Chłopcy, którzy postanowili zarobić trochę grosza na kolędowaniu! Czy poradzą sobie ze skąpymi mieszkańcami bloku?"

Wczytywanie...