Problem w czasie gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Makak*,
Witam.
Posiadam problem z grą Two Worlds. Gra zainstalowała się pomyślnie. Wszystko ładnie pięknie, no to uruchamiam. Gra wywala od razu do pulpitu, wraz z oknem informującym, że program przestał działać prawidłowo itd.
Informacje o sprzęcie:
Intel Core i5, GeForce GT 740M, 8 gb ram
Inne potrzebne informacje:
DirectX 9.0c, płyta oryginalna, temperatura oscyluje od 35 do 40 stopni, gra instalowana 2 razy
Gość_patelnia*,
jeżeli macie RADEONa a nie GeForce'a to wejdźcie do katalogu z grą i odpalcie przez TwoWorlds_RADEON.exe ...
Kafi,
Dołożyłem jeden wentylator i sformatowałem dysk.Chodzi jak mażenie.
Ranger,

Użytkownik Kafi dnia pią, 29 cze 2007 - 10:14 napisał

Ten problem który był wcześniej trochę się zmienił, a więc odnowiłem swój komputer (procesor:Pentium 4 3000 MHz, pamięć RAM 2048MB, karta graficzna NVIDIA GeForce 7600GT) i gdy znów zainstalowałem gierkę po pewnym czasie (czasami dwie, czasami 10 minut) resetuje się komputer. Proszę o pomoc.

P.S. Podobnie dzieje się z Gothic 3

[post="72097"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Sprawdź temperaturę wszystkiego co tam masz. To zwykle przyczyna restartu.
Kafi,
Ten problem który był wcześniej trochę się zmienił, a więc odnowiłem swój komputer (procesor:Pentium 4 3000 MHz, pamięć RAM 2048MB, karta graficzna NVIDIA GeForce 7600GT) i gdy znów zainstalowałem gierkę po pewnym czasie (czasami dwie, czasami 10 minut) resetuje się komputer. Proszę o pomoc.

P.S. Podobnie dzieje się z Gothic 3
misiak,
Musisz zainstalować wszystkie sterowniki, które znajdują się na płycie włacznie z directX i wtedy powinno być po problemie.
Kafi,
Nagłówek komunikatu:

Two Worlds.exe

Treść komunikatu:

Wystąpił problem z aplikacją Two Worlds.exe i zostanie ona zamknięta. przepraszamy za kłopoty


Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje nad którymi pracujesz, mogły zostać utracone.


Przekaż informacje o tym problemie firmie Microsoft.


No i później klikam na nie wysyłaj raportu o błędach i powraca mi na pulpit.
Ranger,

Użytkownik Ekhtelion dnia śro, 20 cze 2007 - 21:07 napisał

A ten komunikat błędu? Coś więcej? Jakieś szczegóły?

[post="70369"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Kafi,
Odpowiadam po kolei:
1.?
2.Orginał
3.Raczej tak
4.Tak
5.Tak

Czy teraz ktoś mi pomoże?
Ekhtelion,
Chyba zaczne strzelać za takie glupie posty/tematy. Człowieku! Czy ty naprawdę myślisz, że ktoś ci pomoze po tym jak podałeś taktowanie prcka, ilość ramu i rodzaj karty graficznej?! Trochę pomyślunku...

A ten komunikat błędu? Coś więcej? Jakieś szczegóły?

Co za system? Gra pirat czy oryginał? Sterowniki i directx aktualne? Próbowałeś ponownej instalacja gry? Próbowałeś zmieniać ustawienia graficzne?





NIKT CI NIE BĘDZIE POMAGAŁ JAK:

nie będziesz chciał sam sobie pomóc
nie będziesz nic robił by inni ci pomogli.

Napisać 'błagam pomocy' każdy głupi umie...
Kafi,
Mam ogromny problem gdy włączę grę zaktualizuję ją zrobię nową postać obejrzę filmik i po obejrzeniu występuje problem z programem Two Worlds (taki nagłówek był na komunikacie) i gdy klikam na nie wysyłam raportu o błędach wychodzi na pulpit.

Moje parametry to:

procesor 2533 MHz

pamięć: 1024 MB

karta graficzna:Radeon 9550


Błagam was.POMOCY!!!!!
Wczytywanie...