[Wiedźmin 3: Dziki Gon] Gameplay Wiedźmina 3 z PAX East - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Frey,
Chodzi bardziej o to, że filmik na YT nie jest miarodajny, gdyż YT zawsze jakość zmniejsza jakość filmu. To po pierwsze. A po drugie to ile to już gier miało przerośnięte wymagania graficzne, słusznie bądź nie.
Holden,
Nagranie jest chyba na Xboxie zrobione - sądząc po literkach na guziczkach, więc to jest mniej więcej to co gracze konsolowi otrzymają. Czemu nie nagrali tego na mocnym pc? Nie mam pojęcia.
Ati,
Po co reklamować grę, której jedną z zalet jest grafika, a jedną z głównym bolączek wymagania na czymś co wymagań nie spełnia i gra pokazuje na nie wiem... średnich ustawieniach?
Holden,
No tak, bo grafiki gry degraduje się wraz z jakością filmu na yt...
Frey,
Jeśli chcesz oceniać grafikę po filmikach na YT, to powodzenia.
Holden,
Jakoś mnie ten game play na kolana nie powala...

- Zastanawia mnie kolor brody wiedźmina, Geralt był blondynem nim został Wiedźminem?
- Gra wydaje się być typowym portem z konsoli na pc, już widzę jak będę wyglądały pierwsze dni po premierze na blaszaku, kamera i sterowanie ;p
- Nie dostrzegam czemu ta gra ma tak wysokie wymagania, DA jakoś strasznie graficznie nie odbiega a jednak nie wymaga aż tak wiele.
- Ciekawi mnie jak otwarty jest ten świat, ten termin jest strasznie ostatnio nadużywany.
Wolvertino,

Z okazji imprezy PAX East studio CD Projekt RED ujawniło kolejny fragment rozgrywki z gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Materiał wideo opatrzony jest komentarzem jednego ze scenarzystów tytułu, Arka Borowika i skupia się na lokacji zwanej Ziemiami Niczyimi oraz potyczce z Wywerną Królewską.

Wczytywanie...