Sukienka, która zawojowała internet - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_wojtus*,
Tak, to prawda z tą sukienką to toczyły się batalie słowne przez kilka dobrych tygodni. Zabawne w sumie jak to inaczej patrzymy jako ludzie na rzeczy i jak akżdy z nas zauważa inne szczegóły itd.


http://www.cesab.pl/5...we-elektryczne
ankaskakanka,
Pamiętam jaką miałam rozkminę z tym, jest też takie zdjęcia buta i chyba 30 min debatowałam z facetem jaki to kolor...uwierzcie mi kolor tego buta zmieniał mi się co 5 min hha
grey2018,
hahah co za kiecka
-----------------------------------
Zapraszam na moją stronę: http://grey2018.pl
Jezid,
To spojrzyj jeszcze raz I jeszcze... U mnie na pierwszy rzut oka jest teraz niebieska z ciemnobrązowymi akcentami. Ale może się zmienić.
pedrowarsawshore,
złoty i biały, chyba nie rozumiem tego zamieszania z kolorami sukienki
wojtaszek78,
Ja tam widzę tylko złoty i biały
Medivh,
Dla mnie w ogóle jest fioletowawo-sraczkowata
Audrey,
Trzeba przyznać, że pomysł jest dobry i daje do myślenia. No i w końcu nie jest to tylko dyskusja o niczym.
Ati,
Widziałam to dzisiaj i moją reakcją było tylko "wow, szacun"
Audrey,
Z cyklu: jak wykorzystać zainteresowanie internautów. Słynna sukienka stała się bohaterką kampanii społecznej

Holden,
Hmm dla mnie jest Niebiesko Czarna - jej kolor się nie zmienia, nieważne jak długo na nią patrzę. W sumie to dziwne xD
Ati,
Audrey,
Dla mnie od początku była niebiesko-czarna i dopiero kiedy przejrzałam liczne strony, bo o zgrozo to jest wszędzie zauważyłam, że nie dla wszystkich jest taka, jak dla mnie. I uważam że to jest coś z cyklu: problemy pierwszego świata.
Ati,


To już poszło dużo dalej niż sukienka.
krzyslewy,
Dla mnie jest niebiesko-brązowa albo fioletowo-brązowa Czerni ani złota nie widzę.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Złoto biała.
Ati,
Dla mnie też ta sukienka przez długi czas była złoto-biała, dopiero przy drugim spojrzeniu zrobiła się czarno-niebieska i taka już została.
Ven'Diego,
Nie wiem. Jak dla mnie to sukienka jest złotawobrązowa i niebieskawobiała.
Noire Panthere,
Dopiero co to widziałam, więc odpowiedź znam... ALE.

Po długiej przerwie od przyglądania się jej, mój mózg uznał, że sukienka jest biało-złota. O zgrozo. Musiałam kilka razy przescrollować w dół i w górę, by "złapało" właściwe kolory...
Wczytywanie...