Anger of Scoecan - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Micanser (twórca AOS)*,
Witam, z ciekawości zajżałem na to forum, i powiem ze twórca tematu nie ma racji, poniewarz od początku mówiłem że ta gra ma nie być MMORPG, dlatego nie ma skilowania itp. Skąd wogule autor wział tą informacje? Mozliwe iż zrobie zdobywanie jakiejś zdolności, ale nie zmienia to faktu iż gra ta nie jest MMORPG. Ta gra ma byc zwykłą (moją pierwszą) grą online, gdzie każdy będzie mógl założyć server aby pograć z kolegami. (tak jak np. w ET) Jedyny problem to to iż nie wiem jak zrobic wyszukiwarke serverów w grze.

Pozdrawiam
Mistrz Krezysztof,
Pf serwer nie został włączony. Ping ci wzrósł do 9995 i auto wyłączka. A ten błąd to dlatego ze chce zapisać dane ale nie wie jak.

[Dodano po chwili]

serwer przez dugi czas będzie off
Avalanger,

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia pią, 22 cze 2007 - 22:28 napisał

Właśnie nijaki Micanser utworzył grę pt: Anger of Scoecan
Na razie jest to wersja beta więc serwer nie jest 24h na dobę lecz otwierany w odstępach czasowych.
W wersji beta jeszcze nie ma skilowania i awansowanie. Jest jedynie walka lecz w full versji sie to zmieni.
Nie trzeba robić konta. Po prostu wpisuje się nicka pod jakim chce sie grać.
Do dyspozycji mammy 6 postaci.( full wersji 8. Grałem tymi typkami... na specjalnej nie dokończonej wersji)
Drużyna MOON SCORPION
Archer, Knight, Mage
Drużyna BLOODY SWORD
Hunter, Warrior, Wizard
Downoland:TU
Forum:TUhttp://nnog.jun.pl/index.php
Stronę internetową ja robię. Więc jej jeszcze nie ma.
GRA JEST SUPER
[Dodano po chwili]

Co? Nikogo nie interesuje ta gra?

[post="69983"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Ja postanowiłem spróbować i oto moje skromne zdanie...
Bardzo skromne, bo nie mogłem uruchomić tej gry
Gdy jestem w menu wyboru postaci, wyskakuje mi błąd:



Po czym zaraz gra mi się zamyka.
Mistrz Krezysztof,
Właśnie nijaki Micanser utworzył grę pt: Anger of Scoecan
Na razie jest to wersja beta więc serwer nie jest 24h na dobę lecz otwierany w odstępach czasowych.
W wersji beta jeszcze nie ma skilowania i awansowanie. Jest jedynie walka lecz w full versji sie to zmieni.
Nie trzeba robić konta. Po prostu wpisuje się nicka pod jakim chce sie grać.
Do dyspozycji mammy 6 postaci.( full wersji 8. Grałem tymi typkami... na specjalnej nie dokończonej wersji)
Drużyna MOON SCORPION
Archer, Knight, Mage
Drużyna BLOODY SWORD
Hunter, Warrior, Wizard


Downoland:TU
Forum:TUhttp://nnog.jun.pl/index.php
Stronę internetową ja robię. Więc jej jeszcze nie ma.


GRA JEST SUPER




[Dodano po chwili]

Co? Nikogo nie interesuje ta gra?
Wczytywanie...