pretty good character creator - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Znajdź mi takie coś, albo coś podobnego do NWN2 to Cię ucałuję (przez internet ).
Withord,
Nie działa ci, ponieważ jak sam zauważyłeś brakuje ci pliku hak Pogoglowałem ten moduł i doczytałem w wymaganiach, że potrzebne jest to http://neverwintervault.org/cep
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Głównie opisałem jak zrobić 40lvlowywacza.
0. Otwierasz NWN .
1. Zestaw narzędzi.
2. Stwórz nowy moduł - ok.
3. Cośtam kilkasz, jakieś nazwy itp.
4. Wielkość - najlepiej średnia jak chcesz zmieścić wrogów.
5. Bawisz się obszarem, jakieś labirynciki czy coś porób wedle uznania.
6. Klikasz kreator wątków.
7. Znajdź i przynieś - zastosuj, dalej.
8. Pobaw się lub zostaw zleceniodawcę.
9. Pomiń złoczyńcę, dodatki.
10. Rekwizyt zostaw albo się pobaw.
11. Edytuj rozmowę ze zleceniodawcą po zwróceniu
12. Tam gdzie masz dziennik - w doświadczenie wpisz 2000000 (słownie dwa miliony).
13. Zapisz, zamknij.
14. Po prawej kliknij własne - BN - poszukaj gdzie będzie zleceniodawcza i go wstaw.
15. Własne - ważny przedmiot - powinieneś mieć tego itemka i go wstaw (najlepiej tuż obok zleceniodawcy).
16. Po prawej jest takie coś co nazywa się miejsce startowe czy jakoś tak. Postaw to obok zleceniodawcy i itemka do odzyskania.
17. Zapisz i baw się kreatorem przedmiotów, stworzeń, albo z tych gotowych (kategoria tuż obok własnych) coś powstawiaj...

[Dodano po 4 godzinach]

Działa?
Żeby dostac expa trzeba po oddaniu questa pogadać z npctem.
Gość_Maray*,
Właściwie wszystko zmieniłem, ale do starych gier zawsze miło się wraca. W tworzeniu modułów jestem raczej zielony, tym bardziej, że dawno nie grałem. Właściwie chodzi tylko o to, by można sobie stworzyć postać o lvl 1-40 i mieć do wyboru wyposażenie dostępne w grze, głównie z dodatku hordy podmroku. No a później aby była możliwość wygenerowania jednego lub kilku przeciwników dostępnych w grze, od goblinów aż po smoki, włączając w to wybrane klasy postaci, które będą mieć taki sam lvl jak ja, aby na nich przetestować build.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Pewnie zmieniłeś w tym czasie system operacyjny, ram, karte graficzną, albo w ogóle wszystko, bo kiedyś też nie miałem problemów ze ściąganiem modów, a teraz ni luja.
Zamiast tego po prostu... Nauczyłem się sam coś tworzyć, bronie, przeciwnicy - pestka, ale z expami mi zeszło dłużej, daj mi chwile czasu to Ci powiem jak takie coś prosto i szybko (szybko zależnie od tego co chcesz) stworzyć.
Gość_Maray*,
To mod do testowania buildów. Można stworzyć postać o 1-40 lvl i wybierać z kim chce się walczyć, np mnich na takim samym poziomie jak ja. Przydatne to było, bo na prawdę wypasionego gościa można było stworzyć. Jeszcze z rok temu udało mi się to ściągnąć, jednak teraz nie mam pojęcia skąd to ściągałem, żeby działało. A poza tym, skąd mogę pobrać brakujące pliki hak? Bo zauważyłem, że sporo innych modułów też mi nie działa.
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Co to za mod tak swoją drogą, bo jeśli Ci chodzi tylko o 40lvl, jakies itemki, kasę, to ja mogę Ci opisać jak zrobić takie coś samemu.
Gość_Maray*,
Witam. Gram w nwn 1 i ściągnąłem sobie moduł pretty good character creator. Mam grę z dodatkami hotu i sou zaktualizowaną do 1,68. Otóż moduł który pobrałem nie działa, bo wyskakuje informacja, że brakuje pliku hak. Co muszę zrobić, żeby ten moduł działał? Ewentualnie zna ktoś stronę, z której mogę pobrać działający moduł pretty good character creator? Grę aktualizowałem też do 1,69 ale nic to nie dało.
Wczytywanie...