20 najdziwniejszych Barbie świata - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Pytanie czy dziś dzieci w ogóle bawią się lalkami? Jakoś nie mogę tego uświadczyć wśród otoczenia.
Ati,
I małym plastikowym piwkiem?
Trzeci Kur,
Czekam na Kena z brzuszkiem i łysinką
Audrey,
Ja zawsze lubiłam Barbie i w sumie nie widzę w niej nic złego. Lalka jak lalka, a jeśli w pewnym momencie dorosłej kobiecie odbija i chce wyglądać jak żywa lalka, to coś poszło nie tak w jej życiu, to nie jest wina plastikowej zabawki. I bardzo fajny filmik

[Dodano po miesiącu]

Ewolucja Barbie
http://www.boredpanda...ion-1959-2015/
Ati,


Inne spojrzenie na Barbie?
Audrey,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 28 lipca 2015, 18:28 napisał

Bo do takiego fabularnego nie wiem, czy znaleźliby dobra obsadę.


Mało jest ukraińskich żywych Barbie?
Ati,
Kiedyś w tv leciał jakiś dokument o niej, ale to było chyba sto lat temu. I to prawda, aż dziw, że nie ma chociażby poważniejszego dokumentu o niej. Bo do takiego fabularnego nie wiem, czy znaleźliby dobra obsadę.
Lionel,
Chodziło mi raczej o film z ludzką obsadą .
Audrey,
Przecież są filmy o Barbie, całe mnóstwo każda bajka ma swoją "barbiową" wersję
Lionel,
I to się nazywa zabawka wielu pokoleń. Dziwię się, że jeszcze nie zrobili o niej filmu - taka gwiazda.
Ati,
Przerażające. W takich aranżacjach jej uśmiech wygląda na bardziej psychopatyczny niż kiedykolwiek.

Ihihihi. Jak tylko zaśniesz potnę cię piłą mechaniczną, a twoje dzieci zarażę zaburzeniami odżywania!!!
Ati,
Tymczasem: Czego nie wiecie o Barbie

Cytat

1. Barbie ma nazwisko! Naprawdę nazywa się Barbie Milicent Roberts.

2. Pochodzi z Willows w stanie Wisconsin, gdzie uczęszczała do liceum.

3. Ma polskie korzenie. Została zaprojektowana przez Ruth Handler, córkę polskich emigrantów i współzałożycielkę firmy Mattel oraz jej męża Elliota.

4. Urodziła się 9 marca 1959 roku.

5. Cena pierwszej Barbie wynosiła jedynie 3 $.

6. Jej siostry to: Skipper, Stacie, Chelsea.

7. Barbie woli młodszych mężczyzn Jej pierwszy chłopak – Ken zadebiutował w 1961 roku.

8. Barbie i Ken rozstali się w Walentynki w 2004 roku po 43-letnim związku.

9. Najlepiej sprzedającym się modelem Barbie była wyprodukowana w 1992 roku lalka Totally Hair Barbie.

10. Ponad 75 najsłynniejszych projektantów mody ubierało Barbie

11. Do stworzenia jednego modelu Barbie ze strojem potrzebna jest grupa 100 osób w skład której wchodzą: projektanci, szwaczki, styliści i szabloniści

12. 15 artystów pracuje nad wyglądem jednej Barbie, używając rozcieńczonego akrylu i specjalnych pędzelków

13. Nawet trzy godziny może zająć proces nakładania farby cienkimi warstwami – wszystko po to, by pociągnięcia pędzla nie rzucały się w oczy

14. W 1998 roku pojawiła się polska Barbie ubrana w strój ludowy

15. 8 – tyle różnych odcieni skóry posiada Barbie

16. Barbie ma CV grubsze niż książka telefoniczna. Uprawiała już ponad 150 zawodów, była m.in.: weterynarzem, przedsiębiorcą, łyżwiarką, astronautką, złota mistrzynią olimpijską w gimnastyce (1975 rok), a w 1989 roku wstąpiła nawet do wojska

17. Barbie lubi jeździć na festiwale muzyczne (tak jak my!). W 1971 roku była na Woodstocku, obecnie pojawia się na Coachella Valley Music and Arts Festival

18. W 1992 roku po raz pierwszy wystartowała w wyborach prezydenckich

19. 90% dziewcząt w wieku 3-10 lat posiada przynajmniej jedną lalkę Barbie

20. W 2015 roku - po 56 latach Barbie zaczęła nosić buty na płaskim obcasie.
Medivh,
Mnie zastanawia, kto kupuje coś takiego
Ati,
Let it go Krwio. Żeby je docenić musisz let it go.
krew_na_scianie,
Ale większość tych lalek jest naprawdę ładna! Mają prześliczne stroje, takie dopracowane sukienki. Dziwne to są teraz te drogie szmiry sprzedawane w polskich sklepach, gdzie mają na stałe przymocowane buty lub inne części garderoby. Choćby jak np. to:

Chociaż ten Ken jest faktycznie "fantastyczny".
  • disney-frozen-ice-skating-doll-assortment-38375-0-1417083604000.jpg
Wiktul,
Tamta Rendez-Vou jak Galadriela
Wczytywanie...