Orkowi Szamani - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

SaintMaster,
Ja grając w RPG(np. Gothica)nie mam takich problemów, bo sprawdzam każde przejście. A akurat w tych podziemiach nie ma dużo przejść....
Asasyn,

Użytkownik SaintMaster dnia nie, 17 cze 2007 - 12:07 napisał

Chyba chodzi o tego szamana do którego można dojść tylko tym przejściem gdzie są pełzacze. Zabiłeś go??

[post="69883"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak dokładnie o tego chodzi. Tyle, że on nie wie, gdzie on jest. Patrz uważnie teraz na to, co piszę: Jak wchodzisz do świątyni (screena nie dam, bo nie chce mi się grać od początku i włazić do środka) i przechodzisz przez ten zwalony kamień, masz kilka szkieletów do rozwalenia. Idziesz cały czas prosto i jest tam takie jakby "wgłębienie". Po prostu idź od wejścia cały czas prosto i w tym "wgłębieniu" jest ta krata.

Jak teraz jej nie znajdziesz, to chyba będę musiał dać Ci tego głupiego screena
SaintMaster,
Chociaż 3 razy przeszedłem Gothica to nie wiem który szaman miał jaką broń....
ziomek,
patrz jakie mam bronie szamanów to prawdopodobnie się domyślisz..
SaintMaster,
Chyba chodzi o tego szamana do którego można dojść tylko tym przejściem gdzie są pełzacze. Zabiłeś go??
Gość_Guest*,
Dałbyś screena gdzie jest ta krata ? Ja się kręce w tej świątyni..jak byś dał to bym wiedział czy mam zepsutą grę czy źle zrozumiałem..
prosze daj screena
Asasyn,
Brakuje Ci szamana, tego na początku świątyni. Jak wchodzisz do środka, to masz taką bramę z dwiema kratami i przed nimi jest jeszcze wejście z jedną kratą. Musisz tam iść i tam będzie szaman z Ostrzem Światła. Dokładnie nazywa się Varrag - Kasorg
ziomek,
cześć!
Nie mogę znaleźć jednego z szamanów..a oto bronie tych,których znalazłem:
Gniew Demonów
Rozcinacz Światów
Ostrze Czasu
Wygnaniec
jeszcze jednego brakuje!

PS.Gram na kodach więc go na pewno ominąłem..napiszcie m.in. gdzie on jest..zacznijcie od wejścia do tej "jaskini"

za odpowiedzi dzięki

~ziomek
Wczytywanie...