Problemy z zapisami po wgraniu portretów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Nie mam teraz zainstalowanego NwN, ale chodzi mi o zwykłą rutynową zamianę pilku. Dajmy na to img21 znajdujący się w Twoim folderze z postacią i jej zapisami na ten sam (tylko działający, nie biały, ściągnięty z internetu w tym samym rozmiarze, co pozostałe portrety używane w grze), również o nazwie img21. Explorer zapyta, czy zamienić plik, zamieniasz i jazda. A jeśli coś nie trybi, to cóż, skopiuj zapisy, reinstal, powinno działać.
Gość_Shadow3548*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia środa, 28 stycznia 2015, 01:50 napisał

Ściągnij obrazek, podmień nazwę, zamień jeden plik z drugim?


przepraszam że jestem taki nachalny ale na jaką nazwe podmienić
Wiktul,
Ściągnij obrazek, podmień nazwę, zamień jeden plik z drugim?
Gość_Shadow3548*,
Zrobiłem coś z tym poprostu usunełem kanał alfa w gimpie i jest dobrze ale teraz mam zamiast portretu w zapisach białe tło i chce to naprawić ale nie wiem jak
Wiktul,
Kiedyś miałem identyczny problem... Ale nie pamiętam dokładnie rozwiązania. Na pewno rzecz związana była w jakiś sposób właśnie z grafiką dołączaną do karty postaci i wyświetlaną w menu zapisu. Spróbuj podmienić ją na nową-taką samą w folderze z obrazkami postaci, ewentualnie skopiuj zapisy i spróbuj zainstalować grę z innej płyty / w innej wersji. Na pewno można też spróbować aktualizacji.
Gość_Shadow3548*,
Kiedy włączam jaki kolwiek zapis który ma mój obrazek wywala mi do pulpitu
proszę o pomoc
Wczytywanie...