święty miecz >>CHRYZAMER<< - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

akodo_ryu,
Jeżeli chodzi o ściąganie dodatków to najlepiej ściągnąc je ze sklepu... Uważam, że z szacunku dla panów z Bethesda Softworks, za tak wspaniałą grę, można poświęcić to kilkadziesiąt złotych...

Ad. drugiej części pytania - nie wiem, nigdy się nie bawiłem w takie rzeczy... chyba że sam coś robiłem, spróbuj... edytor daje nieograniczone mozliwości.

Pozdrawiam.

A tak na marginesie - nie ma to jak Deadryczna Daikatana z jakimś fajnym enchantem
Piter x,
jaka to stronka??
Angela,
po 1 prosze o nie ponaglanie userow :] zobacza to napisza napewno nic sie nie boj ;] po 2 na stronie tego forum w linkach znajdziesz linka do adamantowej wiezy jest to moim zdaniem najlepsza polska stronka o morrowindzie tam znajdziesz prawie wszystko
olo,
jest: w jaskinii Abanabi, na południowy-zachód od Sadrith Mory. Odzyskanie miecza jest częścią zadania Kirys Pana dla Legionu Imperium, ale koniec końców i tak go zdobędziemy. :D
Piter x,
Jedną z najlepszych broni w Morrowind jest CHRYZAMER.Jeśli ktoś go zdobył to niech mi powie gdzie i jak bo ja już nie pamiętam :roll:

[ Dodano: 13-02-2005, 20:08 ]
ktoś wie czy jak gdzie można ściągnąć dodatki do morrowind albo jakieś dodatkowe rzeczy?
Wczytywanie...