KOTOR3 na święta? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dieter Bohlen,
I tu popełnili wielki bład...
Obserwator,
Jeżeli chodzi o KOTOR3 to owszem ma wyjść, ale tylko jako MMORPG
Dieter Bohlen,
A co do KotOOR III, to do tej pory nie wiadomo, podobno ma wyjść na przełomie 2011/2012... Ale to jest jeszcze nie wiadome...
zbyl2,
Oczywiście że jest spłoszczenie! Oto link: www.kotor2.pl
Kafi,
A czy do KOTOR 2 jest jakieś spolszczenie w internecie do ściągnięcia?
zbyl2,
tak, tak, byle była po polsku a nie to co dwójka... Spłoszczenie trzeba ściągać i to jeszcze trzeba za to płacić... ale co tam zapłaciłem przecież po angielsku nie będę grał i czytał wszystkich dialogów po 2-3 razy żeby zrozumieć co mówią... a co do tych którzy chcą by KOTOR3 był ostatnią częścią to się nie zgadzam Chciałbym żeby było ich więcej bo bardzo podoba mi się ta gra
Kafi,
KOTOR był super a 2 trochę gorsza
ale wiem że w 3 zagram na pewno
byle była po POLSKU.
Atis,
1. Niech wprowadzą urozmaicenie ekwipunku i jakąś jego pojemność czy obciążenie
2. Niech coś zrobią z tymi zamkniętymi pomieszczeniami
3. Niech coś zrobią z tą ilością biegania w te i wewte! Może tak jakieś ścigacze czy skutery? Cokolwiek!
(dwa pierwsze punkty to to co powiedział nasz kochany Ekh)

Może wtedy da się bezstresowo grać. I niech będą tylko trzy części. Sequele to zUo. No, chyba, że to części jakiejś sagi, to co innego... Ale ja nie chcę już poraz trzeci widzieć gęby Bastili, Handmaiden czy tego ćwoka Attona!
Ekhtelion,
Niech zrobią coś z tym cholernym ekwipunkiem w końcu.
Niech skończą z klaustrofobicznymi mapkami próbującymi udawać wieeeelkie.

I będzie dobrze.
Ranger,
KOTOR to świetna gra Mam tylko jedno życzenie: Niech skończą na trzech częściach
zbyl2,
Więc wchodzę na gram.pl a tam coś takiego widze:

http://www.gram.pl/news_9wrkJO1_KotOR_3_na_swieta.html

więc od razu myślę: trzeba to dać na forum! Co o tym myślicie, KOTOR3 naprawde będzie już na święta? Pisało tam tęż że gre robi bioware którzy stworzyli "jedynka" a "jedynka" była zdecydowanie lepsza od "dwójki". Ja mam nadzieję że to prawda i już w święta zagram sobie w nowego KOTORA Więcej nie szło nawalić?
Wczytywanie...