Voleron - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

TomekPL,
Nie mogę zmienić bohatera, ponieważ jestem w luksan i nie moge wrócić do Llast. On mnie rozbraja zamętem, jak to zneutralizować??

DObra, Voleron gryzie piach. Ale mam pytanko. W wieży w Luskanie jestem na 3 piętrze, gdzie przybywaa cały czas impy i inne przeszkadzajki. Mam tam w stół alchemiczny włożyć czaszkę gargulca i dziennik. Potem rzucic czar rozpraszający magię. Ja takiego nie posiadam, a w sklepie nikt nie ma. Jak ja to mam przejść a moze ja coś źle zrozumiałem??
Courun Yauntyrr,

Użytkownik TomekPL dnia pią, 08 cze 2007 - 17:15 napisał

czemu lily?? bo ona niewydaje się mocnym towarzyszem. A boddyknockiem grac nie umiem. Tzn. nie wiem jak mu rozkazać np. uśpić przeciwnika czy normalnie nawalać. Nadal biegam Z Daelanem jak coś. A co na lisze jest dobre?? Tzn. jakoś dobrze działa bo ja mam miecz dlugi z dodatkiem do mrozu.

[post="68718"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Nie Lily, a Linu. Czemu? Dlatego, że ów lisz jest otoczony nieumarłymi, a Linu jest najlepsza w odpędzaniu nieumarłych. Jak go pokonać? Pisała Ci już Angela - najpierw obstawa (szkielety i mumie), potem sam Voleron. Musisz go uśmiercić dwa razy (tak to już bywa z nieumarłymi )
PS: Słyszałeś o wielkich literach oraz słowniku na forum?

Użytkownik Angela napisał

Ruiny Llusk są w 2 rozdziale, ale nie pamiętam dokładnej lokacji (przydałoby się info wink.gif


Ruiny Illusk są w Luskan - wchodzi się do nich przez Zrujnowany dom, przed którym jest stosowna tabliczka dająca to zadanie.
TomekPL,
czemu lily?? bo ona niewydaje się mocnym towarzyszem. A boddyknockiem grac nie umiem. Tzn. nie wiem jak mu rozkazać np. uśpić przeciwnika czy normalnie nawalać. Nadal biegam Z Daelanem jak coś. A co na lisze jest dobre?? Tzn. jakoś dobrze działa bo ja mam miecz dlugi z dodatkiem do mrozu.
Angela,
Voleron jest liszem. Ruiny Llusk są w 2 rozdziale, ale nie pamiętam dokładnej lokacji (przydałoby się info . Co do samego lisza to nie miałam z nim żadnych problemów moją postacią (bard - poziomu nie pamiętam ;p, nazwy mojego rapiera także . Po prostu pierw pozbądź się jego sług i zrób ew. save, natomiast jego zostaw na koniec. Skoro nie grasz postacią mogącą używać czarów bądź magicznych przedmiotów (jak różdżki) to radze zabrać do pomocy najemnika sharwyn, linu, bądź bodyknocka Można też poczekać aż jego czary obronne opadną ale to mija się z celem
darksamurai,
1. Kim jest Voleron?
2. Gdzie są ruiny Illusk (rozdział, lokacja wejściowa/wyjściowa)?
TomekPL,
Witam! Mam problem, otóż w ruinach Illusk jest takie niemiłe...coś. Chodzi mi o Volerona. Nie moge go pokonać ma potężne czary. Ma ktoś jakiś sposób na niego?? Może coś na niego uodparnia np. ochrona przed złem?? prosze o pomoc
Wczytywanie...