Makiety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Theoden,

Cytat

Ja może nie robię typowych makiet z kartoniku i  kleju, bo używam klocków lego, potem kręce krótkie filmiki. Niestety ogranicza mnie słaba kamera (w telefonie).


Dałeś te filmiki na you tuba? Jakbyś pomyślał nad scenariuszem mógłby być nawet dobry filmik . Niedawno też próbowałem nakręcić (kamerą z telefonu) idącego chłopka. Jako że kręciłem sam, kamera była zawsze w innym miejscu, i wyglądało to tak, jakby było trzęsienie ziemi.

PS. Jeszcze masz klocki lego?! Przecież masz chyba 16 lat? Bez obrazy.
Archol,
To jak możesz to pochwal się swą twórczością. Inni też, zdradźcie więcej konkretów o swych pracach i jeśli istnieje taka możliwość, przedstawcie efekty.
Yale'mallis,
Ja może nie robię typowych makiet z kartoniku i kleju, bo używam klocków lego, potem kręce krótkie filmiki. Niestety ogranicza mnie słaba kamera (w telefonie).
Lady Ari,
Ja kiedyś robiłam... tzn. najpierw mój brat się tym zainteresował, potem trochę ja.
Theoden,
Jakie makiety? Budynków? Nie lubię robić makiet. Trzeba mieć masę czasu żeby brać się za takie coś. I po drugie zawsze trzeba coś kleić, a ja nie lubię bawić się z klejem, bo później wszystko se do mnie przyczepia .
Daylen,
Czy ktoś z Was robi czasem jakieś makiety? Ja z braćmi robie spore makiety. Jeśli wy też coś się otarliście o ten temat to wpisujcie się
Wczytywanie...