Bohaterowie Azeroth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Amrors,
Temat dość stary, ale pozwolę sobie go odświeżyć. No to tak:
Po przejściu Warcrafta 3 + dodatek i sprawdzeniu Wow-a, do moich ulubionych postaci należą:
-Pandarianie- Bardzo lubię wszystkich przedstawicieli tego gatunku. Pierwszy raz spotkałem się z nimi w kampanii orków w The Frozen Throne. Oczarowali mnie od pierwszego wejrzenia. Jedna z odzywek, która zapadła w pamięć: "Chcesz łyka?"
-Sylvanas- Ciekawa postać. Od elfickiej łuczniczki po nieumarłą.
- Grom i Thrall- Świetny duet. Bardzo ciekawie ukazane są ich przyjacielskie relacje.
El Dżi Dżi,
Kael`Thas i Sylvanas
Lotor,
A myslalem ze odpowiedz bedzie wygladac "For Zul'Jin"

Dla nie wtajemniczonych to my sie tak przedrzeźnialiśmy w WoW'ie xD
Ven'Diego,
Nie ma to jak przeterminowani ludzie, którzy uwolnili się spod władzy kolesia w lodzie xD
Lotor,
Ah, a ten znowu z tymi Trollami, grr juz ci mówilem "For the Forsaken" !
Ven'Diego,
Btw, sam nie dałem swojego.

Zul'Jin. Legendarny warlord starej Hordy.
Aktualnie jednoręki xD 'pluje' na hordę za to że sprzymierzyła się z jego największym wrogiem i oprawcą Krwawymi elfami. Mozna go zabić W instancji Zul'aman gdzie dowodzi swoim plemieniem
W ogóle trolle są zajefajne, Ten Jamajski akcent, yo moon, be cool mon itp


Witamy cię Lotorze
Lotor,
Ja tam uwielbiam Groma Hellscreama, az mi sie łezka w oku zakrecila gdy w kampani WarCrafta umiera

Nie nawidze tego parszywego Demona- Mannoroth'a!

A tak btw to witam wszystkich
Medivh,
Oddawaj nicka, złodzieju



Chyba nie trzeba wyjaśniać Ogólnie pro gość
Ranger,
Huh mam w klasie fanatyka Illidana, ale ja tam wolę Arthasa OSTRZE MROZU!
krag,
Pff temat który zakładałeś już na innym forum lamko
O nie temat "zgadnij co to za film" już istnieje na innym forum! muszę go skasować
(A ja nadal czekam na The Burning Crusade :>)

Jak wrócę ze szkoły to coś skrobnę o bohaterach.
Ven'Diego,
Chciałbym aby każdy z was umiescił tutaj swojego ulubionego bohatera Azeroth. A Zeby nie zrobił się z tego topicu "ja wole to od tego" to niech każdy umieści krótką notkę o swoim (anty)bohaterze.

Oraz zapraszam do dyskusji
Wczytywanie...