Jakie piwo lubicie? :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

adamzych,
Piwa piję tylko w lecie jeśli już to Lech, Jasne że pełne, czasami jakiś lokalny przysmak tez przyjmę .
Tokar,
Jakoś przestałem szczególnie przepadać za piwkami rzemieślniczymi. Sporo się tego w ostatnich latach potworzyło i w sumie wiele z nich jakoś specjalnie jakościowo nie odbiega od tych popularnych marek. Tym bardziej, gdy człowiek zamierza wypić więcej niż jedno piwko na jednym posiedzeniu.

Generalnie lubię pszeniczne piwka, a więc z tych z "wyższej półki" smakuje mi Surfer z browaru Gościszewo. Spoko są też piwka od Wilka. Lubię też "Niezłą sztukę" z browaru Hoplala, bo 5% z ceny idzie na cele kulturalne i mogę się poczuć jak mecenas sztuki

W sumie jednak, pije takie rzeczy od wielkiego dzwonu lub kiedy idzie się gdzieś do centrum jakiejś porządniejszej knajpy. Wciąż pozostaje zwolennikiem Namysłowskiego oraz Perły (która jakościowo trochę podupadła, ale wciąż wchodzi całkiem nieźle).
Even,


kurna jakie to było zajebiste piwo. droższe - jakieś 5zł za butelkę, ale przy tym mocniejsze - 8,7 alk. jednak przy tym smaczne (nie dawało spirolem jak jakieś Książe 9% itp). wspomnienia najlepszych chwil z młodzieńczego życia. wielka szkoda, że chyba już go nie produkują
gamer21,
Perła Export Ogólnie wszystkie w zielonej butelce
Kaszanka,
Amsterdam dominator A tak poważnie to każde powyżej 6,5%
ankaskakanka,
Fortuna Miodowe <3
fanny,
Dla mnie najlepszym piwem, wbrew powszechnej opinii, jest Tyskie. Przyzwyczaiłem się kiedyś i tak już zostało.
sarjewsky,
Ja akurat lubię piwa rzemieślnicze
gamer21,
Dla mnie zdecydowanie Perła Eksport NAjlepsza !
Gość_tbajski*,
Uwielbiam lekko chłodne, najlepiej darmowe i z małych browarów
jaceks,
Piję różne piwa, ale najbardziej lubię miodowe i z małych browarów. Jeśli chodzi o przemysłowe to ostatnio piję Okocim jasne okocimskie.
karmelowa41,
Ja preferuję Tyskie
pedrowarsawshore,
od dłuższego już czasu piję tylko piwa ważone na miejscu, tj. w małych browarach. Bardzo lubię odwiedzać wrocławski Spiż czy gdańską Brovarnię. Piwo w cenie takiego zwyczajnego piwa z koncernów w pubie, ale smak zupełnie inny.
wojtaszek78,
To ja bardzo sobie chwale piwa sezonowe.

[Dodano po minucie i 18 sekundach]

Zwłaszcza lubię Piwo Sezonowego Browaru Okocim
diablo18,
Ja ostatnio zacząłem popijać piwo pszeniczne
hexe33,
Nie jestem wybrednym piwoszem, ale najbardziej lubię piwko Tyskie. Lech czy Żubr też mogą być, aby nie jakieś biedronkowe Vipy czy inne podobne wynalazki
___________

https://novimo.pl/extr...fel-opinie.php szybka pożyczka do 2000 zł
Tokar,
Perełka moja ukochana + Namysłowskie Pils
Osun,
Perła ewentualnie kasztelan
Gość_artoni4*,
w centrum Wrocka z kija to w 90% Leszek po 12 ;(

_______________________________________
giełda rolna
Gość_varoski*,
Ja lubię wszelkiego rodzaju piwo Ale najbardziej smakuje mi mocne np takie. Można dostać prawie w każdym większym markecie. Cena jest spoko, ale pewnie i tak posypią się hejty, że kiepskie
Wczytywanie...