Problem z mapą - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Jest to jedyny taki błąd? Skoro masz oba dodatki to i wersja gry powinna być odpowiednia. Przyznam, że mnie się to nie zdarzyło. Zawsze jednak schodziłem do ścieków i głównym wejściem wchodziłem do więzienia dzięki zdobytemu kluczowi. Potem wychodziłem tą samą drogą.Spróbuj z inną postacią, choć podejrzewam, że w tym przypadku będziesz musiał napisać do pomocy technicznej CD Projekt. Istnieje niewielka możliwość, że winny jest jakiś mod (jeśli masz jakieś), ale obstawiam za pomocą techniczną. Spróbuj najpierw z łatkami.
Niwgnip,
Witam, mam problem z częścią mapy, a mianowicie Półwyspem. Po zdobyciu mózgu pożeracza, przejścia tunelami do posiadłości Tanglebrook zamierzałem przejść na pieszo do miasta... Niestety, przy przechodzeniu do następnej planszy, mianowicie do Półwyspu, wyskakuje mi błąd gry. Próbowałem wszystkimi drzwiami w posiadłości Tanglebrook, jak również drzwiami frontowymi więzienia - nic nie skutkuje. Re-instalowałem grę, ale dalej błąd się pokazuje. Posiadam wersje Neverwintera PL, z SOU i HOU. Procesor Sempron 1,8 GHz, 256 SD ram, karta graficzna Radeon 9550. Nie próbowałem jedynie zrobić od nowa postaci... ale chce poczekać, dopóki to będzie jedyna możliwość.

@ down

Niestety żadna z tych latek, nie pasuje do mojego problemu.. spróbuję z nowa postacią.
Wczytywanie...