Gothic1... nie chce sie włączyć - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Dupa*,
Przyczyny mogą być dwie jedna prostsza to Skype druga to rundll32.exe*32(tu będzie trochę zabawy). Wejdź do menedżera zadań i wyłącz w procesach Skype. Jeśli nie pomoże włącz gothica wejdź w menedżera zadań procesy zakończ proces gothica(wyłącz przez menedżer zadań grę). Potem uruchom grę jeszcze raz a następnie wejdź do menedżera zadań i zakończ proces o nazwie rundll32.exe*32. Cały proces musisz wykonać w kolejności takiej jakiej ci podałem
Garmin,
A u mnie bez problemu. Moze to jednak wina jakichs opcji? Czasem w grach pomaga ustawienie uruchomienia w trybie zgodnosci z wczesniejszymi windowsami...
Gość_Amerykański buldog pancerny*,
Ja mam win 7 3 gb ramu procesor i3 2.8Gh imi też nie działa. Wczoraj kupiłem na steam pakiet gothic 1, 2 i 3. Jak go kupiłem to od razu zainstalowałem 1 część. Pobrało się, naciskam "graj" i wszystko pięknie, mam menu gry, klikam "nowa gra", ładuje się......... i nagle error wyskakuje i wyłącza grę. Wylogowałem się ze steam i zalogowałem dalej to samo, co mam zrobić?
gamer21,
Mi kurde nie chce się gierka wgl odpalić czasami, klikam i nic potem po kilku godz dziala normalnie
Gość_Fabster848*,
Ja mam dokładnie tak sam problem tylko inny bo umnie sobie gralem już prawie calego przeszedlem no i wyłączylem komp bez wyłączania gothica na następny dzień przychodze chce sobie pograć ale sie nie włącza pls o pomoc
Gość_Konrad III Pomocny*,
Ja troszeczkę pokombinowałem i zadziałało☺. Teraz powiem co się stało i co zrobiłem. Po kliknięciu w "Gothic" nie pojawiało mi się okno gothic wczytywanie.
Pierwszze co zrobiłem to wyłączyłem kompa xD. Drugie to uruchomiłem Komputer->system
->pliki programów->Piranha bites->Gothic
->System i otworzylem GOTHIC za pomocą administratora, poczekałem chwilke i okno gothica się uruchomiło wraz z grą. Mam nadzieję że pomogło jeśli tak to życzę miłego grania ☺
Gość_Gość*,
U mnie pomogl restart komputera.
Qwan,
A to ciekawe, mi działał zawsze...
Wiktul,
Nigdy, przez całe moje życie, niezależnie od używanej wersji Windowsa i parametrów sprzętowych, tryb zgodności nie zadziałał mi ANI JEDEN RAZ
Qwan,
Ludzie, stare gry nie działają wam na nowych kompach na 99% dlatego, że są niezgodne. Wystarczy zatem uruchomić program w trybie zgodności np. z Win XP.

Krótko:
- PPM na skrócie
- właściwości
- na górze zakładka ,,zgodność"
- uruchamianie w zgodności z systemem win XP

Jedyny (mały) minus, że teraz będzie was pytać za każdym razem, czy chcecie, bo (przynajmniej u mnie tak jest) uruchomienie w trybie zgodności wymaga admina

Pozdrawiam i mam nadzieję, że to pomoże - powinno na 90%.
Mikeal,
O mój Jeżu ludzie drodzy! Po primo jak macie jakiś problem to napiszcie coś więcej niż "wyskoczył mi błąd" lub "mam czarny ekran", to jest równie treściwe jak powiedzenie lekarzowi "mam gorączkę". Secundo słownik nie gryzie. Tetro podajcie coś więcej niż system i ram. W ten sposób znajdowanie rozwiązań będzie znacznie łatwiejsze zarówno dla was jak i dla nas.
Gość_bezio312*,
ja mam taki problem że mi się gothic odpala widaci początkowy filmik a potem jest czrny ekran.Pomurzcie!


mam windows xp
2,0 gb ram
Gość_Lolo*,
Też kupiłam sobie gamebooka. Mam Windowsa 10 istalowalam gothica, uruchamiam i nie da się. Kompa mam bardzo dobrego. wyskakuje mi jakas plansza error. Proszę o pomoc.
Gość_Dominik*,
Złapałem taką chęć aby przejść Gothic I ale niestety... mam taki sam problem jak wszyscy tu zgromadzeni. Co najdziwniejsze mój brat ma identyczny komputer (dosłownie ) i Gothic działa mu bez zarzutów ... Ściągałem juz 3 programy, zmieniałem ustawienia nic nie pomaga.
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Froster dnia środa, 28 stycznia 2015, 21:52 napisał

Dzięki za pomoc, dwójka już działa, ale nie mogę tego zainstalować dla jedynki, przy wyborze folderu z grą nie mogę zaakceptować



To jest tylko do 2 patch ;o
Wiktul,
Faktycznie, najlepsze rozwiązaine to chyba zgłoszenie tego pomocy technicznej.
Gość_Froster*,
Wiecie może też dlaczego mam problemy z płytami z Gothikiem? Mam z ExtraKlasyki Sagę Gothic i prawie wcale nie chce czytać płyty, raz na kilkanaście prób czyta. Dziś przyszedł Gamebook Saga Gothic, który zamówiłem, bo myślałem, że w jakiś sposób uszkodziłem swoją płytę i ze wszystkimi trzema płytami jest ten sam problem. Może cdp.pl od lat ma jakieś wadliwie wytłaczane płyty, albo coś mam nie tak ze stacją dysków, choć wszystkie inne płyty u mnie działają. Chyba będę reklamował
Gość_Froster*,
Dzięki za pomoc, dwójka już działa, ale nie mogę tego zainstalować dla jedynki, przy wyborze folderu z grą nie mogę zaakceptować
Gość_Froster*,
No właśnie mnie też działało A tak w ogóle to co to ^ jest?
dunio1,
Spróbuj zainstalowć :

http://forum.worldofp...elease-Gothic-½-—-SystemPack-%28ENG-DEU%29

Zgodność też możesz spróbować, chociaż ja mam win 7 i mi gra bez problemu chodzi.
Wczytywanie...