Just Cause - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pyjak,
Gram niezła Ale krótka W 1d i 1h ją przeszedłem wszystkie misje pods+ all wiochy i max respa Teraz poczekam na JC2 ale kompa nowego trzeba kupić ;]
Sijansur,
Na konsoli grałem. Graficznie dobra, klimatyczna, ciekawa, ale średnio realistyczna. Czemu ? Samochodem wyskoczyłem z górki, akurat leciał śmigłowiec. Spanikowałem, nacisnąłem któryś guzik niechcący, a tutaj cuda na kiju. Gość mi wyskoczył samochodu, złapał się za tylne (małe)skrzydło śmigłowca, zrobił salto nad śmigłem i wskoczył do kabiny Co się stało z pilotem, to nie wiem. Chyba go przygniotłem, skoro nie było go już w kabinie
Diego158,
Własnie, mało jaka gra tego typu ma taką grafe, i tak duży teren gry
FurryThales,
Grałem u kumpla, gra ma ładną grafikę . Nie można robić w niej takiej rozróby jak w GTA, ale również dobrze można się bawić
Diego158,
Ja też musze przyznać że gra nie jest za bardzo ciekawa, ale grafiki w grach takiego typu jak Just Cause jeszcze nie grałem, uwielbiam Pixel Shadery.
krag,
Nie grałem ponieważ mój sprzęt nie pozwala mi na odpalenie owej gry. Jednakże słyszałem wiele złego o tej grze od znajomych. Ponoć to miał być jakiś konkurent większy dla GTA.
Diego158,
Graliście lub słyszeliście o grze Just Cause?
Wczytywanie...