Wersja, a gra w sieci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kozmor,
Końcówka 8066 jest od wersji 1.65, przy 1.64 8062, i przy 1.62 8047.
Gość_Anonymous*,
no dobra sorka za tamto.
sciagnalem sobie hak paki np: do server arcana www.arcana-forum.prv.pl rozpakowalem z rar i wrzucilem do katalogu hak tak samo haki z www.sw.neotek.waw.pl i nadal nie moge wejsc na ich servery, trzeba cos jeszcze zrobic ?
Angela,
to xp1 i xp2 to sa skroty i chodzi o expansion 1 i 2 ;] czyli ze serwer wymaga obu dodatkow :] ale co to pierwsze 8066 znaczy to niemam pojecia pozatym wiekszosc serwerow ma swoje stronki lub forum i tam powinienes szukac informacji dotyczacych danego serwera zazwyczaj sa tam wszystkie odpowiedzi a co do programu do sciagania hakpakow to nie za dobrze ci przypadkiem ? trzeba sie troche nameczyc zeby zagrac i pisanie takich ponaglen na forum niema wiekszego sensu bo jest lista userow obecnych na forum i jesli nikogo niema to chyba oczywiste ze odpowiedz nie pojawi sie odrazu
Rincewind,
Chyba nie ma. Haki trzeba normalnie ściągać i wrzucać do odpowiedniego folderu, ale czy to aż tak dużo roboty?

Cytat

8066 + XP1 + XP2


Nie mam pojęcia co to znaczy :?. Jesteś pewny, że tam było XP? Na serwerze powinno być napisace np. coś w stylu: Wymagane NWN+Sou+HotU v1.64. Znaczy to, że musisz mieć oba dodatki i minimalnie wersję 1.64, ale wyższa jak najbardziej nie powinna przeszkadzać.
Gość_Anonymous*,
no tak tylko teraz jest taki czas ,ze moge sobie pograc wiec jednak chcialbym to zrobic.
Cos kombinuje z tymi hakami sciagam, wrzucam no ale nie ma zadnej prostszej metody? jakis program tkory bedzie mi sciagal haki od servera jak bede chcial na niego wejsc?
Gość_Anonymous*,
HEJ !
wczoraj updatowalem sobie nw ,zeby pograc po sieci , znalazlem server pogralem ale teraz coraz czesciej zauwazam ,ze nie moge wejsc na servery (szczegolnie polskie mnie obchodza) poniewaz chyba roznimy sie wersjami, jak sprawdzam dane servera to tam w wersji pisze 8066 + XP1 + XP2 , pomoze ktos ?
przy okazji jakies ip dobrych polskich serverow nei zaszkodza:D
Wczytywanie...