Grajcie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Devilus,
no tu ogolnie bym nie mowil.... na kazdym serwie jest inaczej.. niektore maja wlasne loadery, w niektorych wystarczy pw w host zmienic, a w niektorych trzeba pogrzebac... nie da sie uogolniac...
RaZielus,
L2 sciaga sie z oficjalnej strony, kazdy piracki serwer ma wlasnego patcha ktory przerabia gre na laczenie sie z danym serwerem.
Devilus,
to samo co powyzej... duze doswiadczenie w wielu klasach
Agarwaen,
Wiem, zę to nie na temat, ale jeśli ktoś ma jakieś pytania co do profesji lucznika [Elfiego] to prosze krzyczeć na pm, z chęcią udziele wszelkich informacji na temat tej profesji. Jak i w ogóle na temat gry ;]
Atis,
Już niedługo i ja zagram. :wink: Szczęśliwy nadszedł dla mnie dzień. Koniec nudy!
akodo_ryu,
Lepiej poproś kogos niech ci pocztą wysle... szybciej i w sumie mniej stresu XD
Rincewind,
Szlak mnie zaraz trafi :evil: !!. Miałem już ponad 60% ściągnięte i... pac, komp mi się wyłączył :evil: . Włączam go z powrotem, a tu nie da się kontynuować pobierania. I co? Wszystko od nowa :evil: .

Ps. Dajcie link do jakiegoś dobrego programu do ściągania plików, bo ten GetRight jest badziewny :?.
Devilus,
Mi ten link nie dziala. Nie chce sie polaczyc z serwerem jak chce sciagnac. Angela wrzuc prosze jakis inny link dla pewnosci.
Rincewind,
Oczywiście, że nie. Angela dała mi namiary . Niech Bóg Ci to wynagrodzi w dzieciach... nie no, może lepiej w czymś innym . Dla wszystkich zainteresowanych:

http://l2.icn.lt/lang-1/page-12.asp

.
Atis,
Ja z oficjalnej stronki ŚCIĄGAŁAM (podkreślam) i darowałam sobie po pierwszej części......Ponoć w jednym z wydań MANGAZYNU było Lineage II.......a miałam sobie kupić! I nie zdażyłam. Na drugi dzień już nie było w całym mieście............pech.......
Devilus,
Ale nie sciagasz chyba z glownej strony gry, tzn. Lineage2.com? Bo jesli tak to sobie jeszcze raz bedziesz sciagac. Ja ja sciaglem jeszcze za czasow Chronicle1 ale tera na glownej stronie juz jest chronicle3 ktore nie chodzi na darmowych servach.
Rincewind,
Już za tydzień może z Wami zagram. Tylko najpierw jakieś nauki by się przydały .

Ps. Matko! Jak to się długo ściąga :evil: ! W sobotę chyba zacząłem, a dziś mam dopiero 40% :?.
Devilus,
Kto nie gral niech zagra. Angela wrzuc tu adres tego serwera na ktorym gramy i link do chronicle 1, moze ktos bedzie chcial tez sobie zagrac. Ja sie osobiscie krece zawsze miedzy gludio i gludin, moj nick to Devilus, jestem rogue lvl 21 (tymczasowo :twisted: )
Wczytywanie...