celowanie (np. w oczy) co i jak - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

OldSkull,
a tam bozar co za różnica, czy ktoś zginie od strzału za 220 od pulse rifle czy za 400 od bozara? I tak pulse rifle lepszy, bo nie trzeba co chwila kupować masy amunicji, tylko starczy to co później znaldziemy przy wrogach + malutki zapas.
Travis Valentine,
U mnie coś powyżej 600 w oczko bodajże z Gaussa 2 mm... Ale głowy nie daję. Tak czy siak najfajniejsze obrażenia lecą z Bozara seryjką
Hyrol,
A tak wogóle, to może ten temat rozwińmy?
Ile maksymalnie udało wam się zadać po krytyce obrażeń z użyciem precyzyjnego celowania?
Meine beste rekorden ist : GaussaM76 (w pachwinę :-) ) - ok. 700HP
Dany,
Jeżeli masz szybkostrzelność to nie musisz jej używać, po prostu na stałe strzelasz szybciej. Np. strzał ze snajperki wymagający 5 punktów będziesz mógł oddać mając 4.
Bartolomijo,
chybva masz racje z ta szybkostrzelnoscia (u mnie szybki cyngiel i mam ta ceche) ale jak ta umiejestnosc uzyc bo jestem nowy i nie wiem zbyt duzo
Dany,
Mogą być dwa powody:
1. Niektóre bronie nie mają opcji celowania lub mają ją tylko przy strzale pojedynczym
2. Wybrałeś przy tworzeniu postaci perka Szybkostrzelny - wtedy strzelasz o jeden punkt akcji wcześniej, ale nigdy nie możesz celować
Bartolomijo,
tak jak w temacie w falloucie nioe moge uzyc opcji celowania w gostka prosze o helpa
Wczytywanie...