Dream Masters II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ekhtelion,
O patrzcie... Umknął mi jakoś ten temat. Od siebie tylko dodam, ze serwer naprawdę fajny i cieszę się, że ciągle się trzyma bo już słyszałem głosy, że 'się kończy'. Miła niespodzianka .

Z moich czasów kiedy tam pogrywałem to zapamiętałem przede wszystkim klimat i... surowość adminów jeśli chodzi o jego zachowanie. Jeśli chcecie sobie pograć w prawdziwe RPG (moim zdaniem najbardziej zbliżające się do papierowego) to walcie na DM. Pod warunkiem, oczywiscie, że będziecie przestrzegać ich zasad.

[Dodano po chwili]

Jako, że teraz widzę, ze UO jest dostępna za free to tym bardziej zachęcam do gry. Może się spotkamy
bart_pl,
Dream Masters to najdłużej, nieprzerwanie działający serwer jakiejkolwiek gry MMORPG w Polsce. Przez ponad 4 lata istnienia rozwinął się z prostego serwera z podstawowymi skryptami do najbardziej rozbudowanego DARMOWEGO shardu Ultimy Online w Polsce. Te 4 lata to wiele godzin wspaniałej zabawy tysięcy graczy oraz wielu opiekunów serwera. Możemy pochwalić się wieloma rozwiązaniami, które nie są spotykane na żadnym innym shardzie UO, jak również takimi, które zostały zapoczątkowane właśnie na Dream Masters.
Wiecej informacji znajdziecie pod adresem http://www.dm-uo.pl/
Zapraszamy tylko prawdziwych fanów cRPG.
Wczytywanie...