Gry za darmo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,

Użytkownik Sosna dnia nie, 10 lut 2008 - 16:04 napisał

www.my-fantasy.net
Internetowa gra RPG, nic nie pobierasz, gra się w przeglądarce, stworzona przez polaka, ciągle się rozwija, wiele postworów, bossów, miast itd A Eq cała masa

[post="106858"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



W tym temacie nie było do tej pory słychać o grach via www.
Sosna,
www.my-fantasy.net
Internetowa gra RPG, nic nie pobierasz, gra się w przeglądarce, stworzona przez polaka, ciągle się rozwija, wiele postworów, bossów, miast itd A Eq cała masa
Ammon,

Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 17 maj 2007 - 19:19 napisał

Mam neostrade

Poza tym zawsze można się połączyć przez proxy albo ściągnąć jakiś programik do oszukania rapida. Nie wierzę, że w googlach się coś takiego nie znajdzie.

[post="65640"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja niestety nie jestem szczęśliwym posiadaczem neostrady (niedługo może będę, ale przejdę do rzeczy). Próbowałem wiele sposobów, które "niby" się sprawdzały, ale tak naprawdę licznik nadal pokazywał 100 min. lub więcej. A co do proxy to sam spróbuj. Wyskoczy błąd że "plik nie istnieje".

Niekiedy jak mi się trafi to ściągam plik, ale ogólnie raczej nie chce mi się czekać (szkoda nerwów).
v0jta5s,

Użytkownik Medivh dnia nie, 20 maj 2007 - 10:47 napisał

Chyba wszystkie części Dizzy'ego po Polsku! Sprawdziłem, pograłem, powspominałem, pośmiałem się. Warto Poza tym jest tam też program, dzięki któremu można odpalić dos'owskie gry razem z dźwiękiem itd. Dzięki niemu pograłem znowu w Moonstone'a

[post="66043"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wielkie dzięki za link do Dizzy-ego. Aż mi się przypomniały piękne dawne czasy, kiedy byłem młody i bogaty I jak to się miało 386 i windowsa 3.11 Piękne Czasy które niewrócą
Medivh,
http://www.dizzy.pl/

Chyba wszystkie części Dizzy'ego po Polsku! Sprawdziłem, pograłem, powspominałem, pośmiałem się. Warto Poza tym jest tam też program, dzięki któremu można odpalić dos'owskie gry razem z dźwiękiem itd. Dzięki niemu pograłem znowu w Moonstone'a
Ranger,
*zaciera rączki nad falloutem po czym spogląda na stosik podręczników* Cholera... chyba coś musi poczekać.
Medivh,
Nie masz neostrady - masz pecha (czekasz określony czas do następnego ściągania)

Zasysam Ace Venturę Miałem oryginał, ale kumpel zgubił... (nie pytajcie, sam nie wiem jak on tego dokonał...).
Ekhtelion,
A haczyk polega na, Łowco?
Ranger,
Jest też haczyk (przy falloucie) rapidshare.com!
Dany,
Domyślam się, że pewnie większość z was zna ten link, ale ja dopiero niedawno się o tej stronie dowiedziałem. Jest na niej do ściąniecia wiele kultowych gierek (m.in. Red Alert, Fallout, Age of Empires)!
http://www.cda.pl/pelne-wersje.php
Wczytywanie...