Problem z zakończeniem GIII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

DraK013,
a moze sprawdz czy wszystko zrobiłes co ci kazał Xsardas
Qachodron,
Próby nie powiodły się, ani pierwsza, ani druga, czy jeżeli nie wykonałem wszystkich zadań podrzędnych też może mnie blokować ?
Zabicie Xardasa też nie przyniosło efektu ? BUG ???
Medivh,
Wydaje mi się, że Xardas kazał ci najpierw oczyścić drogę do portalu. Może gdy to zrobisz, to 'odblokuje' się.
Pmistrz,
spróbuj znaleźć sam portal i wejść do niego bez rozmowy z Xardasem. Ja osobiście nie miałem takiego problemu. Ten portal jest na północ od Geldern i na zachód od wodospadów. Prowadzi tam ścieżka wąwozem zakończona głazem, która zagradza przejściem. To jest właśnie ten portal.
Qachodron,
Mam swoisty problem z zakończeniem GIII, po zabiciu Zubena, Rhobara - Zniszczeniu artefaktów Adanosa, posiadając Berło Varantu i Kostur Wiecznego Wędrowca - Xardas "ma fochy" i ze mną nie rozmawia. Nie mogę znaleźć Portalu do Niezbadanych Krain (chyba, że jest to ta jaskinia z pięcioma trollami i mnóstwem Gargulców szkieletów i pełzaczy) - w głównych zadaniach jest pusto, gram na ok. 10 zapisach i wychodząc z każdego jednego jest tak samo- Może mi ktoś podpowie co z fantem zrobić, formę Buga raczej odrzucam .
Wczytywanie...