wrak w kanionie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Theoden,
Dał byś może link, to każdy by mógł go zobaczyć ?
Xingu,
Koło autka jest karteczka z napisem
"Zawsze chciałem zrobić symulator jazdy"
Czy jakoś tak :]

Na YouTube jest filmik z wrakiem można sobie poszukać.
Theoden,
A szkoda. Jest może koło tego autka jakaś tabliczka czy mi się tak tylko wydaje?

PS. Kto by porzucał jedyne auto w koloni???
Dark,
Niestety nie jest on tylko w GIINK.
Theoden,
A czy ten wrak jest w Gothic II?
ziomek,
Aj TianiumX,wcale w to niegrales,WTEDY JAK NAPISALES POSTA,ale tera tak bo kupiles w gazecie ;p a co do postu powyzej,nieda sie przejechac ( ale ez bym chcial,chlopaki z youtube by osiwieli na widok jeżdżacego wraka w gothicu xD
marcineczek22,

Użytkownik NIKE dnia pon, 05 lis 2007 - 20:42 napisał

ehh le parkour w gothic to było coś xD Kiedyś sie bawilem i godzinami to robilem xD

[post="91133"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie zbyt rozumiem co to ma do tego wraku ale OK . Da się nim przejechać choć kawałek?? Jeśli możecie to dajcie screena tgo samochodu
NIKE,
ehh le parkour w gothic to było coś xD Kiedyś sie bawilem i godzinami to robilem xD
Królewski Paladyn Konrad,
Ej może rozpoznacie marke tego autka?
złodziej,
Ja również kiedyś bawiłem się w wspinaczki dotarłem wtedy prosto z wieży
Xardasa do kopalni, która prowadzi do Górniczej Doliny
Shade,

Użytkownik ziomek dnia nie, 13 maj 2007 - 21:52 napisał

na górze kanionu(tam gdzie jest obóz orków)naciśnijcie B wpiszcie marvin i z nowu naciśnijcie B...wycelujcie w wejście do tej prastarej budowli i przytrzymajcie F8 i latacie..na górze(tam gdzie nikt nie wejdzie bez kodów)jest wrak samochodu....poszukajcie go..komentujcie !! Jak znajdziecie wrak to też napiszcie !!

[post="64827"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Jak nikt nie wejdzie bez kodów!!! ??? Jak ty nie możesz wejść to nie gadaj, że się nie da bez kodów, bo ja siedziałem przy koledze jak tam wchodził bez problemu i to bez kodów ! ! ! A jak już ktoś nie umie się wspinać to już jego strata :-)
Ayu,
Co masz z tego?? a no satysfakcje i mozliwosc przeczytania zalaczonej wiadomosci od tworcy gry, ze... a z reszta jak znasz troche angielski to przetlumaczysz sobie ;p
Titanium,
Ja znalazłem ten wrak... I co z tego mam? Satysfakcję... że wpisałem kod.
ziomek,
na górze kanionu(tam gdzie jest obóz orków)naciśnijcie B wpiszcie marvin i z nowu naciśnijcie B...wycelujcie w wejście do tej prastarej budowli i przytrzymajcie F8 i latacie..na górze(tam gdzie nikt nie wejdzie bez kodów)jest wrak samochodu....poszukajcie go..komentujcie !! Jak znajdziecie wrak to też napiszcie !!
Wczytywanie...