droga_szamana_5

The End - Odpowiedź

Podgląd ostatnich postów

Dranzer,
A czym wy się martwicie, ostatecznie tylko nasz bohater został na polu bitwy
Wszystkie inne dzieci bala zginęły, nie licząc Imoen
Rincewind,
Dokładnie. To były dzieci Bhaala. Kilmatyczny filmik, nie? Jak go obejrzałem, to jakoś dziwnie mało się cieszyłem, że udało mi się pokonać Sarevoka .
Ignus,
A tak po za tym to mam pytanie-te posągi co były w końcowym filmie to to wszystko były dzieci Bhaala??
Ignus,
Ech, a nia ma jakiegoś patcha czy czegoś? Właściwie od razu najchętniej bym się spytał o jakiekolwiek aktualki, łatki etc. do Baldura-skąd można ściągnąć?
Rincewind,
Wyobraź sobie, że niedawno pisałem identycznego posta z identycznym pytaniem, ale nikt mi na nie nie odpowiedział :?. Jest to dość poważny bug, bo zazwyczaj właśnie nie przenosi do Gospody Ulgotha. Trzeba po prostu wyjść z świątyni, wrócić na powierzchnię i skierować swe kroki do tej właśnie lokacji. I po sprawie. Jak wykonasz wszystkie questy i zbierzesz trochę doświadczenia, wracasz do świątyni i przekonujesz się jakim to Sarevok jest cieniakiem .
Ignus,
Słuchajcie-przeszedłem Baldurka no i po prostu nie mogę teraz się nigdzie dostać, znaczy chciałem odwiedzić Wieżę Durlaga i Brodę Ulgotha, ale po prostu nie mogę. Jak klikam na opcię "Dodatkowe Misje" to tam jest napisane, zebym sobie wczytał "FinalSave" to automatycznie zostanę przeniesiony do Brody Ulgotja, ale dupa po prostu wczuteje się ten sejw i jestem w tej świątyni z Sarevokiem. Macie jakieś pomysły abym mógł wrócić na Wybrzeże Mieczy ze swoją drużyną?
Wczytywanie...