Kilka zadań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_matikas*,
nie ma żadnego buga z asasynami ja mam 100%
Pmistrz,
Zostawiłem tą misje niezrobioną, bo nie lubie używać kodów. A tak nawiasem to już przeszedłem Gothica 3
Medivh,
Zawsze możesz wpisać w konsoli:

goto Charles


Pmistrz,
Dzięki Łowca. Przez przypadek odpowiedziałeś na 2 pytania. Ten kamień przodków rzeczywiście ma Tom. Nie pamiętałem, że go mu dałem. A jak zabrałem go od Toma i wręczyłem Rathgarowi to się okazało, że jest to kamień przodków od grobowca Ejnara. Tak więc nie wiem już tylko gdzie jest ten Charles. Jakby ktoś się na niego natknął przez przypadek niech mnie poinformuje
Ranger,
Jeśli zabrałęś z kufra Aliego to może mieć go Tom a jak nie to dużo szukania albo kody...
Elldred,
Kamień przodków Ejnara musi mieć któryś z szamanów orków. Jeśli nie to bug a wtedy wpisz sobie w konsoli "spawn sh"
Pmistrz,
Jak juz to twoja odpowiedź jest adnotacją to pytania 6, ale ja już z kufra Alego zabrałem ten kamień kiedyś, ale nie mam go teraz w ekwipunku i nie wiem gdzie może być Jak ktoś ma jakiś pomysł niech pisze. Problem 4,5 i 6 cały czas nierozwiązany
SaintMaster,
5. Jeśli dobrze pamiętam to ma go Ali w Faring
Pmistrz,
Dzięki Medivh. Problemy z punktu 1, 2 i 3 rozwiązane

1.Dla tych co jeszcze nie zrobili tego zadania. To są ona na lewo od wyjścia z Cape Dun. Na górce za Harekiem.
2. Wszystko opisane w linku wyżej.
3.Te talerze nazywają się "Złota misa" i wyglądają jak złote puchary ( jeden jest w komnacie Groka, a reszta w komnacie szamanów obok)
Medivh,
1. Każdy zawsze długo ich szuka Pobiegaj w tą i z powrotem, zejdź na plażę, wejdź trochę pod górkę.

2. Miałem ten sam problem. Udało mi się go rozwiązać -> http://forum.gexe.pl/index.php?showtopi...indpost&p=50564

3. Są w świątyni, tam gdzie śpią szamani - tylko uwaga. To nie są talerze! Nie pamietam już, ale to chyba były złote miski.

4. Nie pamiętam.

5. J/w.

6. Nie mam pojęcia

Cytat

No i jeszcze żałuje ale nie zaliczyły mi się zadania:
Dostęp do Ishtar, Sprawdzian assasynów, świątynia w Bakareshu.( chyba już nie można ich zaliczyć?)


Niestety, ale te zadania są zbugowane i nie da rady ich ukończyć.
Pmistrz,
Kończę już Gotica 3, ale mam kilka niewypełnionych misji i nie wiem jak je zrobić, dlatego zapisze je w jednym temacie.

1.Cape Dun- Zabij głodne wilki grasujące w okolicy Cape Dun (chyba mi się zapadły pod ziemie i ich znaleźć nie mogę, albo bug)
2.Montera- Znajdź i zabij agresywne wilki( jak wyżej)
3.Geldern- Złote talerze dla Laresa( gdzie one są, ale dokładnie bo nie mogę znaleźć)
4.Nemora- Wiadomość od buntownika imieniem Charles( wie ktoś gdzie jest ten Charles bo nie pamiętam, a nie chce mi się chodzić po całej Myrtanie w poszukiwaniu jednego gostka.
5.Klasztor Ognia- Grobowiec Ejnara (nie mogę znaleźć kamienia przodków)
6.Klasztor Ognia- Kamień przodków dla Rathgara(tu mam problem bo pamiętam, że ze skrzyni tamtego assasyna go wykradłem, ale nie mam go teraz w ekwipunku. Mogłem go gdzieś komuś oddać??)

No i jeszcze żałuje ale nie zaliczyły mi się zadania:
Dostęp do Ishtar, Sprawdzian assasynów, świątynia w Bakareshu.( chyba już nie można ich zaliczyć?)
Wczytywanie...