Kolejny save bug tylko jakiś inny. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Elldred,
Chyba wiem już o co chodzi , szperałem po innych forach i trochę pozmieniałem ustawienia ramu i jak na razie chodzi popróbuje jeszcze parę dni i jak będzie działało wszędzie to napisze jak naprawić tego typu problemy
Pasoro,
No to powinno chodzić..... Nie wie co jest:?
Elldred,
Tylko gothica niestety.. nie mam żanych innych gier..
Pasoro,
Masz dużo gier, na kompie?
Elldred,

Użytkownik Pasoro dnia Sat, 12 May 2007 - 16:21 napisał

Masz za mało ramu..... Ja mam 1024 i nigdy czegoś takiego na kompie nie miałem... Tylko "Where is Guru?" A to mnie strasznie wkurza....

[post="64421"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



ale do tej pory wszystko chodziło dobrze i nie miałem takiego problemu i ramu mi starczało ( a gram od jakichś 4 miesięcy)
Pasoro,
Masz za mało ramu..... Ja mam 1024 i nigdy czegoś takiego na kompie nie miałem... Tylko "Where is Guru?" A to mnie strasznie wkurza....
Elldred,
Dzięki wielkie spróbuje i napisze czy problem się rozwiązał

[Dodano po chwili]

No dobra mam parę nowych wskazówek gra po zainstalowaniu pacha chodzi jak marzenie praktycznie się nie wiesza i grafika ok zapisywanie też jakoś szło ale gra znów się zacięła tylko że tym razem udało mi się przejść na pulpit i zobaczyłem następujący komunikat :

SmartHelp Library
Out of memory, please free some memory then choose rety

Moje pytanie: czy chodzi o pamięć ram ? Bo właśnie tak sobie pomyślałem że jakiś czas temu zmieniałem ustawienia ramu w rejestrze bo jak wszyscy wiemy (?) windows przechodzi na pamięć wirtualną po wykorzystaniu 80% ramu a ja to zmieniłem na 90% ale teraz na to wpadłem że ja mając 1024ramu przy włączaniu gry mam go zużytego dokładnie 200 ( 20%)więc czy to możliwe że po prostu zabrakło mi ramu bo windows nie mógł przejść na pamięć wirtualną??

[
Bezimienny Michał,
Jak nie ? Ja mam normalną oryginalna wersje Gothic 3 polską, zainstalowałem patcha i wszystko jest ok. Wpisz sobie w Google np "patch do Gothic 3" i ściągnij patcha 1.12, zajmuje on 60mb.
Elldred,
no nie, bo słyszałem że pache nie działają z orginalną polską wersją gry....
Medivh,
Próbowałeś patchować Gothica?
Elldred,
ja mam laptopa i jak dotąd wszystko chodziło wporządku ale mimo (średniej) płynności gry która chodzi, zawiesza się TYLKO przy sevach
diego19,
Mojemu koledze komputer się zawiesza gdy pogra ok. 15 minut , bo wymieniał wiatrak bo coś trzeszczał.
Elldred,
No więc mój problem zdaje się być już dość przestarzały ale mimo przeszperania archiwów forum nie znalazłem konkretnych informacji jako go rozwiązać... Mianowicie podczas dłuższej gry w gothica przy próbie zapisania gry system mi się wiesza i słychać tylko taki typowy windowsowy odgłos wyskakującego błędu nie było to jakoś strasznie uciążliwe do tej pory (gram na ok 10 seva'ch) ale teraz gra zacina mi się przy KAŻDEJ próbie zapisania nawet na początku rozgrywki.... Wiecie może jak mógłbym ten problem rozwiązać?
Wczytywanie...