two worlds 2 jaja termitów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_mario26a*,
Dziekuje za pomoc.Masz racje,że ten quest jest nie wart wysiłku,ale ja jestem typem gracza,któremu sprawia przyjemność wykonywanie wszystkich dostępnych misji.Zjeździłem sawanne i uzbierałem wreszcie te jaja.W necie,nawet na zagranicznych stronach nie ma zbyt wielu informacji na temat tej gry.
Gość_gracz nr 5*,
Część jaj da się znaleźć poza kopcami. Nie pamiętam dobrze, ale mogą być w "trudnych" miejscach, jak np. jakiś labirynt. Może gdzieś w necie jest lista miejsc z jajami. Co do kopców termitów, warto rozwinąć trochę magii - teraz z pamięci nie powiem jakie kierunki. Odpowiednio rozwinięty czar skoku pozwoli doskoczyć do otworu, trzeba w odpowiednim momencie "pacnąć spację". Można też zrobić mikstury skoku, ale w singlu nie zdobędzie się zbyt wielu składników na ten napitek. W mojej opinii ta misja nie jest warta wysiłku i czasu jaki trzeba w nią włożyć, ale to kwestia gustu i chęci.
Gość_mario26a*,
Musze zebrac 30 jaj termitów,ale niektóre gniazda w termitierach sa za wysoko.Jak tam sie dostac?A może gdzies można je kupic u handlarzy?
Wczytywanie...