Problem z malejącą samoczynnie kondycją - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Jakub*,
I co nie wstyd Wam po latach udzielaniu takiej odpowiedzi? Chłopie, kondycja Ci leci, bo przywołujesz chowańca - gdy Twój chowaniec ginie, NA STAŁE tracisz 1 punkt kondycji. Nigdy nie przywołuj chowańców w Icewind Dale. XD

Pozdrawiam
Gość_Gość*,
Powoli zaczynam wdrażać się w kupowanie oryginałów zacząłem niedawno od Battlefielda 4 i ogólnie przez niego stuningowałem komputer. Mam teraz między innymi procek 4670k i geforca gtx 970, dlatego ściągnąłem Icewind Dale od niechcenia (bo przy nowym kompie powinienem grać w Dragon Age Inkwizycja , ale zagrałem godzinkę i mnie wciągnęło, a tu bach kondycha w dół, a na siłownie maga nie wyślę pozdrawiam i dzięki za odpowiedź!
Wolvertino,
Jak pisał Ranger Krzyś tutaj - http://gexe.pl/icewin...hanced-edition

Cytat

Nie spotkałem się z czymś takim. Gram już od jakiegoś czasu i poza sporadycznymi błędami, nie mam od strony technicznej wiele do zarzucenia grze.


Kupując oryginał możesz liczyć na łatanie wszelkich dziur i pełną pomoc techniczną. Ale jak widzisz, raczej problemów nie ma.

Polecam oryginał
Gość_Łukasz*,
Nawet pomyślę o kupnie tej gry, ale wolałbym wiedzieć, że nie spotka mnie to samo.
Wolvertino,

Cytat

Gram w pirata


Porada: nie graj w pirata
Gość_Łukasz*,
Witam,
Gram w nową wersję Icewind Dale Enhanced edition i mój mag/kapłan ciągle traci kondycję, nie ma żadnych złych statusów itp. Zaczynał z 14 punktami, a w miarę gry doszło do tego, że miał zero i zginął, przy czym nie dało się go już wskrzesić, bo jak próbowałem, to od razu ginął. Czy spotkało kogoś cos takiego? Gram w pirata, może to jakieś zabezpieczanie uprzykrzające życie Z góry dzięki za odpowiedź!
Wczytywanie...