Droga Serca - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Medivh,
Uwierz - nie warto
krzyslewy,
Jak Ty coś skrytykujesz... to aż człowiek nabiera ochoty na sprawdzenie na własnej skórze skrytykowanej pozycji Choćby przelotnie, spoglądając tylko na kilka poruszonych w recenzji scen
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Droga Serca"!

Każdy, kto poświęca dużą ilość wolnego czasu na czytanie, trafił w swoim życiu na książkę, która była tak kiepska, że nie chciał jej kończyć. A może nawet miał takie intencje, ale usilne starania pisarza, aby męki czytelnika były jak najcięższe i najdłuższe, sprawiały, iż wątpliwej jakości dzieło z hukiem trafiało do zbiorowej mogiły powieści nieudanych. Ja, stety czy niestety, posiadam osobliwą cechę, która każe mi dokończyć nawet najnudniejszą lekturę albo ciągnący się jak mordoklejka w buzi film – może mnie na końcu coś zaskoczy? W najgorszym wypadku będę mógł z czystym sumieniem przekazać innym: nie warto. W przypadku "Drogi Serca" dodatkowo trzymał mnie obowiązek rzetelnego recenzenta i nie mogłem zwyczajnie zrejterować. A chciałem, oj, chciałem...... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...