Tablet - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Taramelion,
Testowałem tablet pentagrama. Fajna zabawka dla amatorów. Ale tylko dla amatorów. Nie mam żadnych pretensji do firmy pentagram, wręcz przeciwnie raczej zadowolony jestem z ich produktów.
Ale tablet którego używałem (399pln) się nazywał XXL cycuś takiego - był po prostu drogą zabawką.
Ekhtelion,
To są chyba tablety LCD na któych ci się po prostu elementy interface'u PS'a wyświetlają. Na tablecie możesz sobie co najwyzej spodek z kawą zainstalować...
jacques,
Dobrze to było tylko pytanie , istnieją tablety z zainstalowanym photoshopem ale są dość drogie
Ven'Diego,
Zainstalować PS'a na tablecie?! Albo to jakaś bzdura, albo o czymś nie wiem.
Gość_jacques*,
Wiec mam problem, mam photoshopa na PC ale chciałem sobie kupić Tableta. Chciałem sobie PSa zainstalować na tablecie tylko nie wiem czy będe mógł się posługiwać rysikiem, tzn czy będę mógł malować, rysować itd za pomocą rysika
Ekhtelion,
To ja jeszcze dodam taką miłą historyjkę nt. firmy Pentagram (w myśl zasady, ze niezadowolony klient opowiada żle o firmie znajomym 11 razy, a zadowolony dobrze 7 razy ).

Dawno, dawno temu kupowałem sobie modem. Ot taki zwykły do 'wdzwonki'. Na giełdzie kupiłem elegancko zapakowany w pudełko modem Pentagrama gdzie jak wół było napisane, że posiada funkcję głośnomówiącą. Jakież było moje zdziwienie kiedy się okazało, ze owszem modem w pudełku jest tym samym który jest na pudełku za wyjątkiem jednej małej kosteczki. Zgadnijcie za co ta kosteczka odpowiadała? Oczywiście producent wcale się nie poczuwał do tego, by się wytłumaczyć jakoś (np. że sprzedaje produkt niezgodny ze specyfikacją...). Bo podobno w ostatniej chwili (taaaa, jasne) w fabryce zamontowano inne układy które funkcji głośnomówiącej nie obslugiwaly. Paranoja!

Od tej pory produkty tej firmy wolę omijać, a przynajmniej 2x się zastanowić nim coś kupię.


Owszem jak chcesz sobie pobazgrać coś w paintcie albo od wielkiego dzwonu w PS to nie ma potrzeby kupować nic lepszego ale, hej, po co ci w takim razie w ogóle tablet?
Ven'Diego,

Cytat

Jak sam piszesz, że się nie znasz to po co piszesz? Pentagram? Na każdym poważniejszym forum gdzie są graficy tej nazwy się nie wymawia.

Dodam więcej. Na każdym szanującym się forum, nazwa "pentagram" wyzwala lawinę pretensji, zawodzeń, skamleń, przekleństw itp itd
Ekhtelion,
Jak sam piszesz, że się nie znasz to po co piszesz? Pentagram? Na każdym poważniejszym forum gdzie są graficy tej nazwy się nie wymawia.
Yale'mallis,
Co do Tabletów to się nie znam, ale Pentagram robi raczej dobre produkty, sam korzystałem i nic zarzucić nie mogę, moi znajomi również. Pentagram zbiera też dobre noty w pismach komputerowych, np. PC Format, czy CD Action
Ekhtelion,
A to do 400zł można kupić coś innego niż Pentagram? Wacom jeszcze jest ale u nich lepsze modele są juz ponad tą granicą.

No i Aiptec ale nie znam w ogole firmy.
Ven'Diego,
A więc sprawa wygląda tak. Mam sobie zamiar kupić tablet. Ale nie wiem na jaką firmę powinien paść mój wybór. Może pentagram? Słyszałem o nim dośc dużo pochwał.
Do wydania mam góra 400 zł
Fajnie gdyby mi ktoś opisał jak sprawa wygląda.
Wczytywanie...