Problem z III aktem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
musisz wraz z "zyawe" czy jakos tak udac sie do starych ruin illefarn a pózniej portalej piesni do swojej wioski. tam bedziesz musial odnalesc "blizne tej kraini" przy ktorej przekujesz miecz oczywscie przy malej pomocy ziyawy. opisz mi jak sie szkoli szare plaszcze i moze cos wiecej o tym quescie z mefastem, Prosze
Wasabi,
Ale właśnie chodziło o to, aby nie uprzedzać fabuły i nie psuć zabawy
Gość_ania*,

Użytkownik Zelen dnia pon, 07 maj 2007 - 23:51 napisał

A więc jestem w III akcie...byłem już w dolinie Nolalotha pogadalem z nim, on mi powiedzial gdzie przekuc srebrny miecz a potem zniszczyłem jego serce...przynajmniej według questa którego mi dał tak wlasnie musialem zrobic wiec rozwalilem te 2 smoki i jego serce... i tu zaczyna sie problem...obszedlem wszystkie obszary do ktorych moge sie dostac aktualnie i zadnych nowych questow nie dostalem...musze odnalezc ksiege Illefarn ktora ma ktorys z wladcow lupiezcow czy jak oni sie tam zwa (to ona otwiera ten portal do doliny Merdaleine) ale oprocz jednego ktorego juz zabilem innych nigdzie nie ma...w Warowni na Rozstajach zrobilem juz chyba wszystko co sie dalo odnosnie sprzymiezencow, sierzantow, wojska, fortyfikacji itd. ogolnie rzecz biorac nie mam pojecia co mam dalej robic...jedyny quest jaki teraz dostalem to przywolanie Mefast'a w piwnicy w warowni na rozstajach, tego questa dal mi ammon jero ale tego questa nie ma w dzienniku wiec jak przypuszczam jest to quest dodatkowy... będe wdzięczny za podpowiedź odnośnie tego co robić dalej albo gdzie iść, może coś zrobiłem źle ??? Będe wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

[post="63410"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





A wiec musisz wrocic do warowni na rozstajach i tam dowiesz sie ze callum ma klopoty w okolicy higclif
musisz sie tam udac i rozwalic tego lupiezce on bedzie mial ksiege ilitkazar czy cos takiego jak wrocisz musisz dac ja aldanowi potem idz do sir nevilla on powie ci ze wyrusza z lordem nasherem zaatakowac wrogie armie oczywiscie przegraja wrócą z powrotem do warowni
pozniej otrzymasz kilka kolejnych zadan mam nadzieje ze ci to troche pomoze
Gość_ania*,

Użytkownik Zelen dnia pon, 07 maj 2007 - 23:51 napisał

A więc jestem w III akcie...byłem już w dolinie Nolalotha pogadalem z nim, on mi powiedzial gdzie przekuc srebrny miecz a potem zniszczyłem jego serce...przynajmniej według questa którego mi dał tak wlasnie musialem zrobic wiec rozwalilem te 2 smoki i jego serce... i tu zaczyna sie problem...obszedlem wszystkie obszary do ktorych moge sie dostac aktualnie i zadnych nowych questow nie dostalem...musze odnalezc ksiege Illefarn ktora ma ktorys z wladcow lupiezcow czy jak oni sie tam zwa (to ona otwiera ten portal do doliny Merdaleine) ale oprocz jednego ktorego juz zabilem innych nigdzie nie ma...w Warowni na Rozstajach zrobilem juz chyba wszystko co sie dalo odnosnie sprzymiezencow, sierzantow, wojska, fortyfikacji itd. ogolnie rzecz biorac nie mam pojecia co mam dalej robic...jedyny quest jaki teraz dostalem to przywolanie Mefast'a w piwnicy w warowni na rozstajach, tego questa dal mi ammon jero ale tego questa nie ma w dzienniku wiec jak przypuszczam jest to quest dodatkowy... będe wdzięczny za podpowiedź odnośnie tego co robić dalej albo gdzie iść, może coś zrobiłem źle ??? Będe wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam

[post="63410"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





A wiec musisz wrocic do warowni na rozstajach i tam dowiesz sie ze callum ma klopoty w okolicy higclif
musisz sie tam udac i rozwalic tego lupiezce on bedzie mial ksiege ilitkazar czy cos takiego jak wrocisz musisz dac ja aldanowi potem idz do sir nevilla on powie ci ze wyrusza z lordem nasherem zaatakowac wroga armie oczywiscie przegraja i trafia do warowni
pozniej otrzymasz kilka kolejnych zadan mam nadzieje ze ci to troche pomoze
Wasabi,
Nie ma za co... Miłej zabawy
Zelen,
Dzięki za pomoc ide w takim razie grać dalej
Wasabi,
To już było w jednym temacie, moim zresztą... musisz iścć do ruin illefarn, do portalu pieśni który przeniesie cię... z resztą, sam zobaczysz
Zelen,
A więc jestem w III akcie...byłem już w dolinie Nolalotha pogadalem z nim, on mi powiedzial gdzie przekuc srebrny miecz a potem zniszczyłem jego serce...przynajmniej według questa którego mi dał tak wlasnie musialem zrobic wiec rozwalilem te 2 smoki i jego serce... i tu zaczyna sie problem...obszedlem wszystkie obszary do ktorych moge sie dostac aktualnie i zadnych nowych questow nie dostalem...musze odnalezc ksiege Illefarn ktora ma ktorys z wladcow lupiezcow czy jak oni sie tam zwa (to ona otwiera ten portal do doliny Merdaleine) ale oprocz jednego ktorego juz zabilem innych nigdzie nie ma...w Warowni na Rozstajach zrobilem juz chyba wszystko co sie dalo odnosnie sprzymiezencow, sierzantow, wojska, fortyfikacji itd. ogolnie rzecz biorac nie mam pojecia co mam dalej robic...jedyny quest jaki teraz dostalem to przywolanie Mefast'a w piwnicy w warowni na rozstajach, tego questa dal mi ammon jero ale tego questa nie ma w dzienniku wiec jak przypuszczam jest to quest dodatkowy... będe wdzięczny za podpowiedź odnośnie tego co robić dalej albo gdzie iść, może coś zrobiłem źle ??? Będe wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam
Wczytywanie...