Włatcy Móch - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Zyklon,
Nie ma lepszego od Czesia kreskówka wymiata

Mam wszystkie odcinki w formacie 3gp na komie

P.S Ciekawe czy powstanie pełnometrażowy film WM
Gość_Forgotten*,
Nie ma nic lepszego od Czesia.

Wymiata
Ataru Kold,
Widziałem wszystkie odcinki WM i powiem ze są cool
Aidan,
nie ma co pisać WŁADCY MUCH RULES !!

[Dodano po chwili]

Władcy Much jest COOL
FurryThales,
Ehh Włatcy Móch mnie się nie podobają ;s. Próbują naśladować south park, który moim zdaniem jest genialny
D'Ciz,
Zauważcie też to że oprócz, jak to mówi mój znajomy:"beki na maksa". Ten serial ma coś do przekazania? Że tak wymienie z pamięci, 2 odcinki:"Radyjko", to o RM, oraz "Maksymalna kontrola" o naszym byłym już ministrze edukacjii...
Theoden,
Etheriel! Nie oglądaj tego!! Nie masz skończonych 18 lat!!! Ty też Mistrzu Krezysztofie!!!
Viroth,
Włatcy Móch to jest naprawdę SUPER serial, oglądałem prawie wszystkie odcinki.
Etheriel,
To jest tak głupie, że aż śmieszne. Czesio, Frau i Hiegienistka wymiatają "Czuwaj! Czuuwaj! Czuuuwaj...
- E... Dzień dooobry..."
Courun Yauntyrr,
Obejrzałem ze 3 odcinki (ponoć najlepsze). Podobało mi się - zrobione z głową. Ponoć już licencję wykupił ktoś inny. Czesio jest doskonały a odcinek o nazwisku Anusiak i o Andżelice - świetne. Także polecam - chociażby obejrzeć by wiedzieć, czym się niektórzy ludzie zachwycają.
Toruk,
Dla mnie Włatcy Móch to coś śmiesznego nic więcej. Niektórzy porównują to do SP. Ta bajka w ogóle się nie umywa do SP, jest śmieszna i nic więcej. Czasami zdarzają sie głupie, nudne odcinki.
Medivh,
Nowe odcinki dopiero po wakacjach Żal.pl...
Mistrz Krezysztof,
Obejrzał bym se jeszcze ale nie mam . Dźwiękowej
Yale'mallis,
Mi tam się Czesio, aż tak nie podoba, a trzej pozostali chłopcy.
Misiuu the Lord,
Czesio, Pani Frau i teksty czesia xD Southpark ma inny klimat, w końcu USA, ale WM to równożędny rywal
Raphagorn,

Użytkownik Diego158 dnia czw, 31 maj 2007 - 06:34 napisał

Hehe   Władcy móch Fajna bajka, raz póściłem to młodszej siostrze

[post="67628"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


I spodobało jej się? A co na to mamusia?
Diego158,
Hehe Władcy móch Fajna bajka, raz póściłem to młodszej siostrze
Medivh,
Ostatni odcinek mnie zniechęcił do serii. Fakt niektóre teksty były niezłe:

- "Dwie dawki pawulo... to znaczy adrenaliny"
- Chłopaki stali tyłem do kamery i pokazywali sobie wacki. [...] Suprise. Maślana sobie nie do końca podtarł du... hehehe"

Niestety teraz już nie będą mi się oni kojarzyli z ośmiolatkami... Średnio im to wyszło. A komputerowy Marcel to nie będzie to samo
Conan Barbarzynca,
Fajne ale tylko ze wzgledu na Czesia i Higienistke.
Oress,
No serial fajny, nie mniej jednak do south parku mu daleko, ale pierwsze odcinki władców much były b. dobre, teraz są niestety coraz bardziej prymitywne, ale ogólnie mogą byc
Wczytywanie...