Panele w NwN 2 toolset - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Neo,
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem, bo widzę że masz Win Xp. ja natomiast mam Viste i co do katalogu to nie wiem czy jest w Folderze gry. Czy tak u ciebie wyglądało jak ci źle chodziło?

Bez_tytułu.jpg

A jeżeli podobnie to jeśli możesz podaj który katalog usunąć.
Strażnik,
Otóż chciałem sie pobawić owym toolsetem, sprawdzić jego możliwości i może nawet zrobić jakiś prosty moduł. Znalazłem nawet kurs obsługi. Po uruchomieniu napotykam na pewien problem.

Mianowicie brakuje mi wielu elementów interfejsu owego programu, który opisują w owym kursie. W sumie, to Kononowiczu "Nie mam niczego". Oto screenshot:
nwn2toolset.jpg

Ktoś zna jakieś rozwiązania? Informuję, że reinstalacja i paczowanie gry nic nie daje.

[Dodano po chwili]

Dobra panowie, problem sam rozwiązałem. Ale na wypadek, gdyby ktoś w przyszłości miał ten sam problem, napiszę tutaj, co zrobić w takiej sytuacji

Otóż w mojej zakutej łepetynie zaświtała myśl "Toż to diabelstwo musi mieć jakieś pliki konfiguracyjne...". I zacząłem szperać...

Wchodzimy na dysk z windowsem. A następnie:

Documents and Settings->Nazwa użytkownika->Local Settings->Application Data->NwN2 Toolset (lub coś w tej gestii)

Ostatni katalog kasujemy i odpalamy toolseta. Wszystko wraca do normy...
Wczytywanie...