Save - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

SaintMaster,
wydaje mi się że nie. bo on grał od razu jak gothic wyszedł a ja też już chwilę gram ale żadnego patcha nie zainstalowałem. może spróbujcie u siebie. weźcie od kogoś save'a i sprawdzcie
Bezimienny Michał,
A moze po prostu kolega ma inna wersje niz ty np: on ma 1.12 a ty 1.09 albo na odwrot.
złodziej,
Eee... raczej nie, niby czym miały się różnić??? Ja u kolegi jescze popróbuję to jeszcze napiszę.
Morra,
Ja sobie radzilem na 6,bo mi sie nie chcialo przewijac,tez mialem taki numerek z zapisami jak Łowc@.Gdzies slyszlem,ze jak sie wezmie save od kogos kto ma piracka wersje to po odpaleniu zapisow w oryginalnej grze nie da sie wczytac.To rzekomo dziala tez w odwrotnej kolejnosci.Nie jestem pewien.
Bezimienny Michał,
To jest w kazdej czesci Gothica [1,2,3], i moim zdaniem dla zachowania ostroznosci nalezy:
1. Miec conajmniej 2 zapisy [zapisywac raz na jeden raz na drugi]
2. Jesli zapiszemy gre i chcemy z niej wyjsc to po zapisie odczekajmy 10sekund gdyz pamietam jak mi sie kilka razy zdazylo ze zapisalem gre i odrazu lub po 2 sekundach wyszedlem z gry - nastepnym razem jak gralem to gra sie niechciala wczytac a dane zapisu byly zerowe [czas grania, godzina w grze itd. 0:00:00] a obrazek z zapisu byl caly tylko bialy.
Pasoro,
Też tak miałem... To było po tym jak w trakcie gry zresetowałem kompa.
Potem nie chciał się wczytać save. Nie da sie już NIC z tym zrobić. Przykro mi..... trzeba grać od nowa...
SaintMaster,
Chciałem zobaczyć bohatera mojego kolegi i wziałem jego save ale okazało się że nie można go wczytać. Czy da się coś z tym zrobić??
Wczytywanie...