Gdzie sprawdzę punkty biegłości? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jezid,
Myślałem, że o tym mówisz. Nie przejmuj się, u Porfiriona raczej nie mogłeś wszystkiego wydać. Ma ograniczenia. Chyba, że postawiłeś na różnorodność broni. Polecam sztylety, ze względu na maga.
Dżeju,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jezid dnia niedziela, 31 sierpnia 2014, 21:57 napisał

Chyba nie do końca jest tak jak mówisz. Dla wojownika dostępna jest informacja o ilości niewykorzystanych punktów biegłości, albo tak mi się śniło.

Trudno, wydałem wszystkie punkty, nie wiem dokładnie ile na naukę walki u Porfiriona:) A jeśli chodzi o poziomy posługiwania się bronią to też nie można ich sprawdzić?
Jezid,
Chyba nie do końca jest tak jak mówisz. Dla wojownika dostępna jest informacja o ilości niewykorzystanych punktów biegłości, albo tak mi się śniło.
Medivh,
Ok, ok, już sobie przypominam Punktów biegłości, jakie posiadasz, nigdzie nie możesz podejrzeć - twórcy nie dali takiej możliwości. Nie ma co im się jednak dziwić, bo mechanika to najmniej istotny element Tormenta i traktowany jest mocno po macoszemu Tak samo tak naprawdę jedyną opłacalną klasą jest Mag, bo ma najwięcej do powiedzenia z fabularnego punktu widzenia. Ale jak jesteś dopiero u Porfiriona, to spokojnie do wszystkiego dojdziesz
Jezid,
Szukaj nauczyciela.
Dżeju,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia czwartek, 28 sierpnia 2014, 09:38 napisał

Dawno nie grałem, ale z tego, co pamiętam, w P:T nie ma żadnych punktów biegłości Gdzie się uczyłeś tej nauki posługiwania sztyletem - u kogo i jaką masz obecnie klasę?

Obecnie jestem wojownikiem a walki uczyłem się u Porfiriona. Jeśli chodzi o punkty biegłości to one faktycznie istnieją, info m.in. tutaj
Medivh,
Dawno nie grałem, ale z tego, co pamiętam, w P:T nie ma żadnych punktów biegłości Gdzie się uczyłeś tej nauki posługiwania sztyletem - u kogo i jaką masz obecnie klasę?
Dżeju,
Hej.
Zacząłem niedawno grać po raz pierwszy w PT i mam maly problem bo w sumie nie mogę znaleźć punktów biegłości. Wydałem dwa na nauke posługiwania się sztyletem i nie wiem ile ich pozostało, a od tego zależy jak je rozdysponuję. Szukałem w sieci jakichś screenów i nic nie znalazłem. Wiem, że to głupie pytanie, ale czy któś mógłby pokazać, gdzie są one pokazane?
Wczytywanie...