Edytor - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mr.Bronson,

Cytat

Regulamin punkt nr. 5 wink.gif - Tokar


Takie głupie pytanie LOL Gdzie znajde ten regulamin, bo hmmmmmm... juz sam nie pamietam co akceptowałem rejestrując sie na forum, a tym bardziej co głosi pkt. 5 tegoż regulaminu

Regulamin znajduję się tutaj --> http://forum.gexe.pl/index.php?act=boardrules . Lewy, górny róg forum. I chciałbym przeprosić za pomyłkę. Chodzi tu oczywiście o punkt 11 nowego regulaminu, dawniej to był punkt nr. 5 Ech... stare nawyki - Tokar
Mistrz Krezysztof,
Nie rozumiem jeszcze przedwczoraj był na iNSIMILONIE edytor do BG2. Dziwne.

Regulamin punkt nr. 11 - Tokar
Mr.Bronson,
Hmmmmm.... ale o co chodzi?? Bo wchodze tam i hyh, widze jeno sam towar prosto z Cormyru LOL znaczy same linki sponsorowane informatyk ze mnie mierny i jak po 20 s od wejścia na strone nie potrafię znaleźć czegoś interesującego i działającego to się denerwuje szybko.... Co na tej stronie jest i jak ją się obsługuje?? (tak wiem ze głupie pytanie )
Mistrz Krezysztof,
A ja znalazłem coś takiego do drógiej części

Po pierwsze to używamy słownika, bo polecą procenty. Po drugie regulamin punkt nr. 11 - Tokar
Mr.Bronson,
Heh... Edytorów jest wiele zarówno edytorów postaci jak Gate Keeper czy BGHack, jaki i implementacji jeżeli ktoś chce się pobawić to zapraszam tutaj Modowanie

Pozdrawiam serdecznie

Aha dodam tylko że w necie wszystko można znaleźć wystarczy poszukać Google to nie boli a płacenie 6 zł za darmowy Edytor to dla mnie trochę śmieszna sprawa
DeBe,
Ale to jest chyba tylko edytor postaci, a mi chodzi o edytor questów itp.
Avalanger,

Użytkownik DeBe dnia nie, 06 maj 2007 - 13:52 napisał

Znalazłem dzisiaj coś takiego EDYTOR, jeśli ktoś tego używał to niech się odezwie bo nie wiem czy to jest prawdziwy edytor zadań itp. A wybulić 6zł za coś niesprawdzonego jakoś mi nie odpowiada.

[post="62670"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wygląda to tak:



Niestety przetestować go nie mogę, ponieważ nie mam zainstalowanego Baldura I Ale powienien działać

Poza tym, te 6zł z VAT-em bulisz nie tylko na ten jeden pliczek, ale na całe 6MB! Ja kupiłem sobie ten pakiet 2lata temu i nadal z niego korzystam Naprawdę warto! Nie myśl że to jakaś reklama, ale ja akurat tego wydanego 6zł nie żałuję Ściągałem już z tej strony tyle trainerów, edytorów itp w dużych ilościach i jeszcze mam chyba 2mb do wykorzystanie
DeBe,
Znalazłem dzisiaj coś takiego EDYTOR, jeśli ktoś tego używał to niech się odezwie bo nie wiem czy to jest prawdziwy edytor zadań itp. A wybulić 6zł za coś niesprawdzonego jakoś mi nie odpowiada.
Ornikiel,
Istnieją edytory czarów, Bnów, przedmiotów itp. Ale są po angielsku. Jedne się nazywa Weidu. Poszukaj jeszcze trochę, jak nie znajdziesz to się odezwij. Na maila ci wyślę.
Co do edytora BG nie znajdziesz jako takiego. Musiał byś sie znać na programowaniu, wyciąganiu kodów z gier takie pierdoły. Nie istnieje taki ładny i fajny edytor jak w Starcrafcie. A szkoda swoją drogą. Gdyby twórcy pokusili się o wydanie czegoś takiego z ładnym interfejsem i łatwością wstawiania elementów i programowaniu na zasadzie trigerów myślę, że nigdy byśmy BG nie odinstalowywali, bo cały czas by coś powstawało nowego. Mogli by go nawet wydać za te 50 zł, do kupienia z instrukcją uaktualnieniami. Szkoda, szkoda.
Pozostaje tylko zaapelować. Może nas czytają.

Drodzy twórcy BG prosimy o ładny edytor do BG. Z góry dziękujemy.
DeBe,
Tak się zastanawiam czy istnieje jakiś edytor do którejś części Baldurs Gate'a. Jeśli ktoś coś takiego znalazł to niech wrzuci linka, bo ja szukałem i nic.
Wczytywanie...