Czary paladyna są niekaktywne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Nie pamiętam już dokładnie, a nie mam teraz zainstalowanej gry. Chodziło chyba albo o opcję gry wieloosobowej albo o inne pojmowanie aktywności tych przycisków przez grę wobec ich dziennej aktywności, a reaktywacji po odpoczynku.

Albo o coś zupełnie innego, a ja plotę bzdury Grunt, że działa. Takie sytuacje zdarzają się relatywnie często. Przyzwyczaj się też do swoich skrótów klawiszowych, potrafią znikać z paska po którymś wczytaniu zapisu gry, ot tak po prostu, i trzeba je od nowa przeciągać. Straszliwie upierdliwie przy graniu Czarownikiem, mającym zylion aktywnych zaklęć i skrótów pod artefakty
dunio1,
Dzięki stary, pomogło podpięcie pod pasek, nawet nie wpadłem na to ;/ Tylko nie mam pojęcia czemu gdy biorę prawym przyciskiem myszy menu umiejętności są nie aktywne, a z paska aktywne
Wiktul,
Wyczyść paski skrótów, przeciągnij ikony umiejętności i czarów na nie raz jeszcze, z księgi zaklęć, z okna postaci, kliknij prawym na postaci i spróbuj wykorzystać zdolności z małego, okrągłego panelu.
dunio1,
No tak, duzo razy
Wiktul,
Odpoczywałeś w odpowiednim miejscu, od początku do końca trwania odpoczynku?
dunio1,
Postanowiłem sobie pograć w NWN 1 i wybór padł na paladyna. Niestety, nie mogę używać czarów paladyna ani odpędzenia nieumarłych, gdyż są nieaktywne. Może ktoś wie czemu?
Wczytywanie...